Wpis z mikrobloga

Hamza naczelny redpillowy youtuber swoim ,,przykładem'' tylko potwierdza blackpill. Lata spędził na ,,self improvement'' bo nie szło mu z kobietami na co składała się siłownia z treningami i dietą pełną wyrzeczeń, no fap, medytacje, ćwiczenie pewności siebie, pua, czytanie sterty książek, rezygnacja z rozrywki (grania w gry/social media). Wszystko to po to, aby na koniec 6 letniej transformacji mieć szansę na basicową laske 5/10 która NIE MUSIAŁA ROBIC NIC! Ona po prostu istniała i do głowy by jej nigdy nie przyszło że potrzebuje jakiejś ,,przemiany'', aby ktoś ją zaczął pożądać. Aha i to, że ją ,,wyrwał'' to i tak nie jest sukces jego transformacji pełnej wyrzeczeń, a bardziej tego, że jest w top 2 % jeśli chodzi o wzrost w odniesieniu do swojej rasy i ma dobre geny także jeśli chodzi o inne rzeczy typu twarz, zarost, brak łysienia itd.

#blackpill #redpill #looksmaxing #zalesie #tinder
P.....c - Hamza naczelny redpillowy youtuber swoim ,,przykładem'' tylko potwierdza bl...

źródło: comment_1638898335cAy6VIEu9Px8yyzXZDCROd

Pobierz
  • 128
Przystojny facet niezależnie od tego czy jest pewny siebie, czy nie ma powodzenie u kobiet


@gnomol: Wszystko by było OK gdyby to była prawda. Ale nie jest. Każdy przystojny beciak ci to potwierdzi. Kobiety owszem podchodzą, zagadują, umawiają się na tinderze, a po pierwszym spotkaniu kontakt się urywa, albo możesz zostać moim przyjacielem do pokazywania na insta. Ludzie często mylą takiego gościa z gejem. Dlatego taki przystojniak beta będąc z wyglądu
@Jah00 Ale ty masz fantazje. Rozumiem, że masz ogromne wyparcie, ale są jakieś granice. Mam wrażenie, że strasznie chcesz żeby to była prawda, tak dla swojego spokoju psychicznego. Niestety nie ma co tworzyć fantasy, wygląd wystarczy, to realna i mierzalna kategoria.
Faceci dużo bardziej cenili kiedyś dbanie o wygląd niż dzisiaj.
Ciekawe, że wysoki wzrost w każdej kulturze jest atrybutem atrakcyjności mężczyzny, a na Bliskim Wschodzie dochodziła do tego jeszcze zadbana broda.
wygląd wystarczy, to realna i mierzalna kategoria.


@gnomol: A co z tymi wszystkimi faktami świadczącymi przeciwnie? Lepiej tego nie zauważać co nie?

Faceci dużo bardziej cenili kiedyś dbanie o wygląd niż dzisiaj.


@gnomol: Znów kłamstwo przeczące obiektywnym faktom. To dziś zgejowizowane obrazkowe społeczeństwo przywiązuje wagę do wyglądu. Kiedyś dla faceta na pierwszym miejscu była przydatność w społeczeństwie, czyli to ile zarabiał oraz siła fizyczna, żeby mógł obronić rodzinę i poradzić
@Eskim0s: O przypomnialem sobie o Tobie i sie zastanawialem co sie stalo ze nie spamujesz mi swoimi odpowiedziami. Wywolalem wilka z lasu :) A wracajac do Twojej odpowiedzi to owszem to jest subiektywna ocena. Ale juz nie przesadzaj z tym powornaniem 2/10 i 8/10 bo nie istnieja tak wielkie rozrzuty. Mozna sie o 1-3 oczka roznic do 4 maksimum ale nie 6.
@Eskim0s: Ja to wiem. Czesto byl rozrzut miedzy tym jak jakas dziewczyne ocenialem ja i moi znajomi. I prawie zawsze dawalem kobietom znacznie wyzsze noty niz reszta. To tlumaczy dlaczego dla mnie stwierdzenia niektorych wykopkow ze wiekszosc facetow ma mniej atrakcyjniejsza od siebie kobiete za totalnie dziwne.