Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Widziałem dziś wpis
https://wykop.pl/wpis/71062255/doslownie-przed-chwila-widzialem-reklame-apel-o-da

@Matti28, OPie nie przejmuj się tymi lamusami najeżdżającymi na ciebie. Jak miałem tutaj jeszcze konto to wielokrotnie podejmowałem dyskusję w tematach nierówności płci i problem z sojakami, czy babami jest taki, że chcieliby obarczyć całe społeczeństwo swoimi wymysłami.
Wiesz kiedy kończyły się wszystkie rozmowy w wyżej wymienionych tematach? Gdy pisałem "ok, zgadzam się z wami, jest to potrzebne, dlatego uważam, że baby powinny same sobie fundować swoje pomysły, typu: "darmowe" podpaski, urlopy menstruacyjne".
Odpowiedź zawsze pojawiała się ta sama, że jestem samolubem xD, że egoista, że mizogin, bo chcę żeby nie ruszać moich pieniędzy xD

Wszyscy się wtedy zapowietrzali i dyskusja się kończyła, czyli, że gdy mężczyźni mieliby płacić na durnoty to byłoby okejka, a gdyby same baby miały sobie sponsorować ów durnoty to już nie okejka xD

To tylko pokazuje dokładnie na czym babom zależy. Nie zależy im na rozwiązaniu problemu tylko na obarczaniu mężczyzn swoimi wymysłami. Mężczyzna ma być tylko bankomatem, a jak się sprzeciwia to wiadomka, mizogin, prawiczek, konserwa.

Niejednokrotnie dyskusja z babami i sojakami kończyła się też, gdy pisałem, że powinno się rozdzielić budżet na DWIE płcie i mężczyźni sponsorowaliby sobie swoje zachcianki, a baby swoje to też był wielki kwik.

W twoim wątku pojawiały się głosy, że to wcale nie takie drogie byłoby. No tak, ale nie zdają sobie sprawy, że dać babie palec to weźmie całą rękę. Nie wolno popuszczać w niczym babom, ani lewakom, bo to tylko zalążek, pomyślą wtedy "ok, to przeszło to pora na kolejną sprawę, coś grubszego".

Dopóki nie będzie równości w obowiązkach i prawach mężczyzn i kobiet dopóty będę kategorycznie na nie na wszelkie takie pomysły.
Z bobrem!

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim Durniami się nie przejmuje, ale smuci mnie fakt, że jest ich tak wielu. Pieprzeni socjaliści, którzy nie rozumieją zasad ekonomii. Przeciez jesteśmy tacy bogaci, ze możemy się jako społeczeństwo dołożyć do darmowych środków higieny dla kobiet xD poszedłbym o krok dalej i dawałbym każdej dziewczynie iPhona, bo to też jest niezbędne w dzisiejszych czasach, bo co jak dostanie okresu w szkole i nie będzie mogła wstawić hasztag "piekło kobiet" na insta
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

Kolejną ważną kwestią, którą sam też poruszyłeś u siebie byłoby cwaniactwo. Każdy kto przeszedł wiek nastoletni wie, że człowiek ma durnoty w głowie wtedy i dałbym sobie rękę uciąć, że gdyby pojawiały się takie automaty z podpaskami to baby wolałyby wziąć podpaskę, a hajs od rodziców na nie przeznaczyć na browarki, szminkę, lakier do paznokci.

Na pewno pojawiłby się też biznełymyn, które po wzięciu zaraz wystawiałyby na