Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw mieszkające w domu jednorodzinnym, bliźniaku, szeregówce: zauważyliście nowy, radykalnie obcięty harmonogram wywozu śmieci?

Np. w mojej okolicy wygląda to tak: plastiki i papier zamiast co 2 tygodnie będą wywożone co miesiąc. Nie wiem czy to do ludzi jeszcze nie dotarło ale ogólnie w mediach cisza, a przecież to się szykuje drugi Neapol na ulicach.

Przecież nagle każdy nie zredukuje ilości śmieci, tylko będą się walać te pełne worki pod domkami. Ja np. zapełniam średnio jeden żółty worek tygodniowo. Jak kupię coś dużego w kartonie to kontener na papier jest wypchany w szwach. Czyli będę miał 4 pełne żółte worki zanim łaskawie raz w miesiącu je wywiozą i przecież nie będę tego cały czas trzymał w garażu czy w ogródku.

Według mnie to jest temat na #afera

#smieci #zalesie #patologiazmiasta #dolnyslask #dom #budowadomu
bitcoholic - Mirki z #wroclaw mieszkające w domu jednorodzinnym, bliźniaku, szeregówc...

źródło: smieci

Pobierz
  • 53
@bitcoholic: Heh, u mnie to samo, chociaż mieszkam w zupełnie innym mieście. Wywóz frakcji segregowanych co 3 tygodnie, szkło raz w miesiącu. Myślałem, że to tylko u mnie...widać trend ogólnopolski.
@bitcoholic: z drugiej strony, bez harmonogramu na maj ciężko stwierdzić czy jest zmiana.
To co wrzuciłeś piszę tylko o "co najmniej 1 raz", więc nie wyklucza dwóch podjazdów (co 2 tygodnie) jak to obecnie się odbywało
@PaaD: No od rzadziej wywożonego plastiku i papieru szczury na pewno się upasą xDDDDD

Rozumiem, że jest problem ze szczurami, ale serio nie od harmonogramu wywozu plastiku i papieru ( ͡° ͜ʖ ͡°)