Wpis z mikrobloga

Wszystko zaczyna się łączyć i coraz głębiej wchodzę w #gra, widzę połączenia i obracanie się w okół liczby #23 a wszystko zaczyna się układać.

FAME MMMA
#23 wyjście do oktagonu #famemma :
#bonusbgc -Schizofrenia, depresja hejt
#23 walka na #famemma:
Linkiewicz-Godlewska u tej drugiej hejt, depresja alkoholizm
#23 runda na #famemma:
Ozdoba vs Adbuster

Wizje i bycie prekursorem:
-Mówił magicalowi, żeby z rafonixem walczył w boksie a nie mma
-Mówił kasjuszowi, że musi ubić Polaka bo decyzja pójdzie na Polaka
-Pierwszy wręczył prezent na konferencji
-Puerwszy powiedział żeby nie czepiać się rodzin
-Nazywał siebie #waleczneserce
-Pierwszy jechał po mlekołaku i cisnął ze jest chudy i blady od siedzenia cały dzień przed komputerem
-Przewidział depresje boxdela
-Zaraz po jego śmierci karma zaczęła dopadać jego wrogów
-Da się zobaczyć jakiś ciąg w tych opisach i tytułach filmu. Liczba 44 pojawia się na filmach gdzie coś się kończy czyli dzień jego śmierci, dzień bana mlekołaka.
7 lutego jest dodany hashtag #sen 8 lutego pojawia się 44 a 9 lutego #dream przypomnę ze oficjalnie młody Muran zmarł 8 lutego na bezdech senny a słowa sen nie były używane często, w sumie poza tymi 2 przypadkami nie trafiłem na inne

Dawid urodził się 02.03.1977 #23
Jego najlepszy przyjaciel zmarł tragicznie w 2000 Dawid miał wtedy #23 lata

YOUTUBE:
Kanał: #23 red rats
Zakładka filmy, od początku aktywności dodane w dniach
03/10 (Data śmierci)-ostrzeżenie #nitro żeby nie ruszał ozdóbki, znowu nitro plus #wardega i co się stało zaraz po śmierci? Nitro zbanowany, wardega wyrzucony z fame, do tego psycha siadająca przez psiakobusa
4/10 (Media informują o śmierci)-koniec gry, na żywo odcinek 44 z przebitkami boxdela coco i pytanie boxdela o #depresja znowu pozytywna liczba 44, potwierdzenie, że Dawid nie żyje z czasem wychodzą problemy zdrowotne boxdela i fakt ze miał depresje
13/10 (walka z @marek-hoffmann) chce walczyć z nitro
10/12 (urodziny Murana i walka z bomba) #gra my? #adbuster Mateusz jest wciągnięty do gry, jego adbusterem staje się bomba, Dawidowi wypada szczęka, Mateuszowi Jaja z ochraniacza
08/02 (śmierć Murana) W pierwszym roku filmy były codziennie z wyjątkiem tego jednego dnia, następnie przerwy w okolicy tej daty robiły się coraz dłuższe

Zakładka Live
13/10 znowu pojawia się nitro oraz tagi #godlewska #adubster oglądanie konferencji fame 5 magic5? Na której adbuster przegrał i była to jego ostatnia walka oraz ostatnia walka w fame #godlewskiej
03/10 (2018 czyli przed walka na fame 2) kilka filmów z tagami adbuster i Polak a do tego jeden pod nazwa
„Dawid Ozdoba #nigdysieniepoddawajcie #wiara #famemma2 #adbuster

Główny kanał tylko pobieżnie sprawdziłem, podobnie jak kilka innych których używał, muszę się na chwile wylogować. Jest tego za dużo, a jeszcze trzeba sprawdzać opisy.
Ogólnie muszę przyznać, że to co zostało po nim na YouTube jest interesujące i mam nadzieje, że nie spadnie. Mogłaby powstać specjalna komisja śledcza do analizowania tego wszystkiego. Czasami linki z opisów wydają się być zupełnie losowe ale po przyjrzeniu łącza się z innymi filmami czy wydarzeniami

I jako bonus zestawienie ozdoby z innym dość nietypowym artystą

Ostatnia walka ozdoby 2018
Ostatni album Rogala 2018
-Filmy pojawiały się drugim kanale @23redrats, pierwszy film jest z czerwca 2019, pierwszy film na drugim kanale rogala jest z 23 czerwca 2019 i jest to reddot.
-Ostatni kawałek rogala wyszedł 9 października 2019 i jest to 44L/Reddot 2/przedkrytyczna
-44 przewija się u ozdoby w filmach dodanych w datach kiedy coś się kończyło
-Co oznacza #44 ?
W numerologii 44 to pozytywny znak, który nie powinien wzbudzać w nas strachu, a nadzieję. Numerologiczna 44 niełatwo się poddaje, #!$%@? ją wiara we własne możliwości, uwielbia mieć konkretną misję, która znacząco wpływa na losy świata.
-Jak kończy się ten kawałek? „Atom, kosmos zamyka całość”
Skąd pochodzą „dzieci #indygo ”? Cóż, często przypisuje się im pochodzenie pozaziemskie.”
-Tego samego dnia na drugim kanale ozdoby pojawił się film prrrank i był to ostatni film po pierwszym zakończeniu #gra
-Pierwsza płyta rogala miała premierę #23 stycznia 5 utwór to 3x32 teraz to odwróćmy i co? 23.3 #cigam5
-Druga płyta 3 października, jaki był dzień śmierci ozdoby? 3 października
-Według ostatnich zapowiedzi rogal wróci w #23
-Z czego słynął rogal? Z tego, że dużo osób nie ogarniało jego przekazu i głębokości niektórych wersów, zawsze zakrywał twarz (głównie kominiarka), był hejtowany za nie trafianie w bit, oraz miał wyłączone komentarze pod filmami a ostatnia płyta oraz cześć utworów z drugiego kanału może brzmieć jak twór naćpanego schizofrenika a w teledyskach korzystał z efektów jak negatyw.
-Ozdoba był podobny, niezrozumiany, hejtowany a jego twórczość na pewnym etapie tez przypominała naćpanego schizofrenika dodatkowo często wyłączał komentarze pod filmami, pojawiał się w kominiarce albo maskach i korzystał z efektów jak negatyw.

Wskaż mi argument co mi zaszkodzi, bo przekaz mam zdrowy
Z dala od tej toksykologii, którą sobie ktoś tutaj robi
Rap jest nowy, fioletowy, jak krówka milka w łatki
Kropki, paski, ciapki, ten level to #matrix, jebło w szufladki
Na stopach masz frencza, a co masz pod #serce m?
Ćwiartkę z morderstwem? Tego nie leczy się #!$%@? snickersem
Gdzie #!$%@? się kończy, gdzie się zaczyna ta #!$%@? poezja
By #gra była fair play i czysta #!$%@? jak la prima bella
#!$%@? się robi sceneria, gdzie moje Espero na stalowych felgach
Tłumik miało zrobiony (ta), to cham mi po nocy #!$%@?ł lusterko
Wskazówki, minuta, sekunda dęba stanęły, się kręci cyferblat
#tik #tak kukułka #!$%@?, zerwać się chce, ale jest medium
Wyrocznią wpisany w historyję, ciężko niczym #!$%@?ą pinezką
W hipermarkecie nie kupuj wiśni, bo krzywdy nie zrobisz sobie czereśnią
#famemma
  • 6