Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie napisać na grupie FB "SEO/SEM Polska / Marketing Internetowy / E-Commerce / Copywriting", żeby pani modka przestała wylewać swoje frustracje "bo może" i mnie odbanowała?
Komentarze zostały przez nią usunięte, pani odsyłała OPa z kwitkiem, ja odpowiadałem OPowi, jak widać OP dał mi 2 lajki, zostałem zbanowany na grupie i jestem na jej czarnolisto :D

Dla chętnych mogę rozwinąć temat.

#seo #sem #marketinginternetowy #ecommerce
damiano_polishiano - Jest ktoś w stanie napisać na grupie FB "SEO/SEM Polska / Market...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co jej tam nabazgrales, ze cie nie lubi, ale widze, ze chyba ma ciote bo sie #!$%@?, ze ktos pytania zadaje
  • Odpowiedz
@cuda: no słała takie teksty jak wyżej, żadnej merytorycznej dyskusji, to w ostatniej wiadomości, oprócz merytorycznego wyjaśnienia sytuacji pozwoliłem sobie pojechać po bandzie i pozwoliłem sobie zapytać czy udaje głupią odpowiadając w ten sposób XD.
  • Odpowiedz
Jak wyzej, olej te grupy, tam to sie tylko nawzajem liza po jajkach, znajdz sobie anglojezyczne, sa bardziej wartosciowe, lub fora
  • Odpowiedz
Wygrać z Basią ... rzecz niespotykana :D ole j grupy - będziesz zdrowszy :) edit: od bodajze 5 lat nie ma mnie na grupach seowych ...
  • Odpowiedz