Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Glock17: A zima i przesuszone od ogrzewania powietrze Ci służą na AZS?
I długi rękaw cały dzień ocierający się o skórę?

Tutaj potrzeba konsultacji z dermatologiem ziom, ew. możesz mieć uczulenie (pokarmowe, kurz, sierść, whatever), co powoduje AZS.
@Glock17 @Kremufka2137 Próbowaliscie z witaminą D? Większość Polaków ma jej niedobory, więc warto zadbać o jej prawidłowe stężenie. Szczególnie w przypadku tego typu chorób może być pomocna. Było jakieś przynajmniej jedno badanie że jej poziom może mieć korelację z objawami AZS.
@Glock17: Mialem gorzej niz Ty i wyszedlem z tego, nadal czasami wraca ale minimalnie. TLDR:

- sprawdz poziom D3 na morfo, ja dziennie #!$%@? 8-12k UI (2-3tab) i przyjmowalem zastrzykach, najwieksza zmiana na +
- żelazo na morfo, do suplementacji prawdopodobnie
- ogranicz (slowo klucz) #!$%@? zarcie o ile masz co
- jak masz dostep do sauny to #!$%@? (prysznic -> sauna -> oplukanie sie woda -> done)
- stres to
@Glock17: za mocno sobie wkręcasz, ja też tak miałem np. z aparatem na zęby ale nikt mi nigdy nic nie wspomniał że mam druty czy coś, jak ktoś wyżej napisał, miał bym to totalnie w dupie, pomyślał bym że się uszkodził albo ma jakąś chorobę i to nie jego wina, tyle, wyjebka.
@Glock17: Mordeczko w zadnych badaniach mi to nie wyszlo ale po 16 latach odkrylem ze zaostrza mi sie po orzechach. Patrz na liste nietolerancji i wykluczaj sobie jedzonko np po 2 tygodnie i moze znajdziesz swojego wroga w jedzeniu. Tylko trzeba to dokladnie z czytaniem etykiet zarcia pilnowac. Z fartem!
@Glock17 #!$%@? to niech się patrzą, masz chorobę i tyle. A próbowałeś zmieniać proszek do prania lub dietę? Może to oznaka braku witamin skoro występuje okresowo. Ewentualnie przebywanie w zagrzybialym pomieszczeniu praca lub dom. Spróbuj poobserwować kiedy się pojawia, a kiedy jest spokój i połączyć z miejscami lub nawykami.