Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kremufka2137: 60zl za strzal. Sprobuj skoczyc do lekarza i zalatwic prawilnie wszystko (recepta + pielegniarka jak sam nie ogarniasz). Jak sie nie uda to znajdź koksów na siłowni, prawdopodobnie w tej samej hurtowni beda mieli temat. :)

edit: z obliczen pi * drzwi wychodzi ze jeden strzal podbija o około 10ng/ml, zalecane co 2tyg ja mialem co tydzien zeby podbic mi wynik szybko
Pff to jest amatorka :D Sam mam AZS zmutowany z łuszczycą (jedno przebija się przez drugie) i wyglądało to tak, że jak były pęcherze a na nich łuska z łuszczycy, łuska odpadała i pękały samoistnie. Zajęte badziewiem w ch.. skóry: od dłoni do barków, głowa cała (powieki również a chyba gorszej sytuacji nie może być bo nie można otwierać oczu + doszło w wyniku tego uszkodzenie wzroku przez ten badziew) i od
  • 0
@UnderThePressure: tylko że ludzie widząc kogoś bez ręki to mu współczują bo to pewnie zdrowa osoba po jakimś wypadku, a widząc coś takiego jak ja czują obrzydzenie. Poza tym nie przejmuję się że ktoś mnie ulicy z tym zobaczy bo i tak mieszkam na wiejskim #!$%@? i nie wychodze z domu, tylko w robocie nie chce aby ktoś to zobaczył.
Ludzie nie lubią przebywać z kimś kto ma jakieś defekty w
@Glock17: mi moi najlepsi kumple czasem jak mi wyjdzie mocno sucha skóra nie do końca chcą podać ręki xD Tzn podają, ale czuć w tym takie przełamywanie się. #!$%@? sprawa.

Raczej nie masz tego tak samego z siebie. Ja sie z tym waliłem przez kilka lat aż skorelowałem że zaczęło mi to wykwitać mniej więcej w okresie jak poznałem moją dziewczynę na odkrytych partiach ciała, tylko przedramiona, dłonie, szyja. Myślę kontaktowe,
  • 0
moi najlepsi kumple czasem jak mi wyjdzie >mocno sucha skóra nie do końca chcą >podać ręki xD Tzn podają, ale czuć w tym >takie przełamywanie się. #!$%@? >sprawa.


@JBFC: widzisz? A ci mi tutaj piszą że ludzie w ogóle tego nie dostrzegają.

I dzięki za te rady, chciałbym te wszystkie czynniki wzmagajace chorobę niwelować ale nie jest to takie łatwe
@Glock17: Miej wywalone, polecam.
Mam sporo ran na rękach, dłoniach, skórze głowy i ogólnie nogach.Niezbyt się tym przejmuje. No i dodatkowo skóra też potrzebuje trochę słońca, więc ciągłe zakrywanie ran, to też nie jest najlepszy pomysł :)