Wpis z mikrobloga

no to macie protest przeciwko inflacji wiecznie prawicowcy narzekali, że protesty odbywają się w sprawach nieistotnych (XD) jak np walka o ludzkie prawo aborcyjne, a nie np o wysoką inflację przyjdziecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? oczywiście wiem, że tego nie zrobicie bo nie będzie pasował wam organizator, będą przeklinać i ktoś pomaluje farbą elewację co jest przecież większą zbrodnią niż ogólnopolskie roohanie nas w du*ę przez pisowców. Wyprzedzając pytania to nie jestem fanem tuska i dożywotni h*j mu w dupę za neutralność światopoglądową, brak liberalizacji prawa aborcyjnego, za lizanie rowa kościołowi i brak depenalizacji zielska, ale jemu przynajmniej chce się coś robić i widać, że zależy mu na odsunięciu pisu od władzy co jest zresztą Polską racją stanu no chyba, że marzy się wam kolejna kadencja pisu i kolejne cofnięcie naszego kraju o kilka lat, a znając ich sposób działania przyszłe wybory będą najprawdopodobniej zamachem na demokrację i próba pójścia po większość konstytucyjną nieuczciwymi metodami . Nim się obejrzymy będziemy żyli w państwie totalitarnym i taplać się we własnym gównie mówilem to już przed prezydenckimi i wtedy niestety się nie udało, ale następne wybory to będzie być, albo nie być dla naszego kraju, więc zachęcam do wychodzenia na ulice i głosowania na partie demokratyczne #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka
gardzenarodowcami - no to macie protest  przeciwko inflacji wiecznie prawicowcy narze...

źródło: FB98F990-BCB1-4F01-A222-49ABB0F41815

Pobierz
  • 71
@aegispolis: oczywiście bo tym ludziom partyjne wojenki i ksenofobiczne/homofobiczne poglądy przeżarły mózg i nie rozumieją, że są takie momenty, kiedy trzeba stanąć po tej samej stronie barykady hipotetycznie zakładając, że ten protest by wypalił to prawica będzie wrzeszczeć o "zamordyzmie covidovym", "socjaliście" Tusku, tęczowych flagach wśród protestujących, julkach, które chcą się skrobać i ogólnie rozmywać temat beznadziejnych rządów PIS
@Sin-: akurat o tym, że konfederaci będą bombardowali taką inicjatywę jestem przekonany w 100% większość z nich to byli wyborcy pis , którzy wierzą, że tym razem to będzie ta "prawdziwa prawica" i którzy dalej uczą się łączyć kropki, a lądowanie będą mieli bolesne. Wielu z nich pewnie zmądrzeje po następnych wyborach, ale będzie to niestety za późno bo już teraz doszliśmy do momentu gdzie taki minister z pisu wchodzi sobie
@gardzenarodowcami: Gwóźdź do trumny jeśli chodzi o Polskę to z pewnością nastąpi jeśli wygra PiS. Nawet nie mam wątpliwości. Natomiast PiS nie rozwiąże tak czy siak podstawowego problemu: braku pieniędzy i gospodarki która będzie szła na dno. To, że sobie dzisiaj robią ideologiczne igrzyska i atakują wszystkich to nie będzie działało jak większość obywateli zwyczajnie nie będzie miała co do gara włożyć. Ludzie wyjadą i game over. 30 lat rozwoju zakończy
@gardzenarodowcami: Jeśli Tusk organizuje protest odnośnie drożyzny i inflacji to czemu jego partia popiera proinflacyjne ustawy?

Odrzucono poprawki opozycji, w tym propozycje Koalicji Obywatelskiej, by kredyt 2 proc. zamienić na kredyt 0 proc., oraz by zamrozić raty kredytów mieszkaniowych na poziomie z grudnia 2021 r.


https://www.money.pl/gospodarka/bezpieczny-kredyt-2-proc-sejm-zdecydowal-w-sprawie-nowego-programu-pis-6887378276551584a.html
Nighthuntero - @gardzenarodowcami: Jeśli Tusk organizuje protest odnośnie drożyzny i ...

źródło: Screenshot_20230415_004208_Opera

Pobierz
@Nighthuntero: o widzę, że mamy jednego z wyżej opisanych to może ty mi wytłumaczysz co według ciebie powinien zrobić np taki Tusk, żeby odsunąć PIS od władzy? jakieś orędzie w Tvnie o 16 w sobotę w, którym powie, że zlikwiduje 500+ , podniesie wiek emerytalny, zabierze 13/14 emeryturę, zalegalizuje marihuane i utnie fundusz kościelny? przecież nie zrobi czegoś takiegoś bo większość Polskiego starzejącego się społeczeństwa uzna go za klauna i kogoś
@pilkarskiswir: ja tam opozycje podziwiam. Patrząc jak PiS zawładnął sądami, podsł#!$%@? sobie opozycje bezkarnie pegasusem, wali miliardami na tubę propagandową, zaorał trybunał konstytucyjny i ma w dupie setki milionów kar od UE, mąci przy wyborach, powołuje ponad konstytucyjne komisje, fałszował głosowania w sali kolumnowej - to trzeba być naprawdę idealistą czy marzycielem żeby uważać, że ich jeszcze można oderwać od koryta. My już dawno wróciliśmy do komuny.
@siepan: uważam tak samo pamiętam, że ludzie dookoła śmiali się ze mnie i bagatelizowali problem jak mówiłem, że PIS idzie na dyktaturę (bo już wtedy było to widać zamach na sądy, upartyjniona telewizja publiczna itd itp) a teraz mamy to co mamy te wybory będą wyglądały tak, że głosy Polonii zostaną unieważnione (pis już przygotował jakiś projekt, który ma utrudnić i ograniczyć czasowo liczenie glosów za granicą) emerytów będą wozić busami
@QHiN: z tego co pamiętam za czasów tego gościa nie było problemów z inflacją, więc można zakładać, że wiedziałby co robić, żeby jej nie rozpędzić, a ty kogo proponujesz na twarz marszu przeciwko inflacji? może Sławomira Mentzena, który podpisał się pod katozamordystycznym aktem konfederacji gietrzwałdzkiej w, której zawierza swoje życie "jezusowi chrystusowi królowi Polski" i w kluczowym momencie wygaśnie mu hosting, albo może Wybitny ekonomista Grzegorz Braun, lub Krzysztof Bosak bez