Wpis z mikrobloga

Trudno jest sie pogdzić z tym że jak z małolata mialeś pod gorke bedzie tak prawdopodobnie całe życie na dodatek patrzysz na swoich znajomych którzy są z dobrych domów są w związkach mają stała dobra pracę lub swój biznes jest to bardzo bolesne.
#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zjqdacz-chleba: To od Ciebie zależy jak dalej potoczy się Twoje życie. Jeden urodził się w biednym domu, całe życie miał pod górkę jak. np. ja a drugi miał odwrotnie. Dla przykładu ja od lat mam pod górkę, ale się k---a nie poddaje i teraz ruszyła moja firma odzieżowa. Nie raz mam gorsze dni, łapie mnie deprecha, ale trzeba łapać życie za ryj mireczku
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: >To od ciebie zależy jak dalej potoczy się twoje życie
Osobiście skończyłem czytać już na tym wysrywie. Jak masz niskie IQ i problemy psychiczne to nie wyjdziesz z biedy, a jak jesteś brzydki to nie znajdziesz kochającej żony z którą możesz założyć rodzine
  • Odpowiedz
Jeden urodził się w biednym domu, całe życie miał pod górkę jak. np. ja a drugi miał odwrotnie.


@Wezwoguleicstont Spytacie - który jest szczęśliwy? Żaden, jeden jeździ na wózku, a drugi ma padaczkę
  • Odpowiedz
@tekst123: Mam w chuju kiedy przestałeś czytać. Napisałem to na podstawie własnego bagażu życiowego i jak masz z tym problem, to w---------j do siebie, głąbie. Kompletnie nie skumałeś co mam na myśli a się srasz. Nawet przykłady które podałeś są tak z-----e, że tego nie skomentuje. Typowe zachowanie ameby umysłowej. Tyle ode mnie.
  • Odpowiedz
@Wygnany_mad42: Po pierwsze, to jestem facetem jakbyś nie zauważył, n--------e. Po drugie, mogę pisać co mi się żywnie podoba i jeżeli Ty na podstawie durnego słowa "smuteg" oceniasz innych ludzi, to współczuje. Po trzecie, "usuń", to powiedziała Twoja matka do lekarza gdy dowiedziała się gdy miałeś przyjść na świat. Po czwarte, nie gorączkuj się, bo i tak nie rusza mnie atak randomowej p---y z neta. Buzi :*
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: widać ze ojciec miękka bagietą cie zrobił XD sama p---------ś się o słowo cope a teraz wmawiasz mi ze oceniłem cie przez to ze piszesz w stylu gimnazjalistów a twoja matka to )-(uj pedalski a twój ojciec cie molestował za młodu bo byłaś pewnie ładna dziewczynka
  • Odpowiedz