Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę, byliśmy na kilku randkach. Na majówkę mamy razem jechać z naszymi wspólnymi znajomymi do #chorwacja. Ale jak pomyślę, że ktoś ją przede mną peklował to jakoś mi się odechciewa, ciężko mi sobie wyobrazić jakąś dłuższą relację z takimi dziewczynami. Co robić?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s #randkuj z wykopem
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derton778: odpowiedź jest prosta:, wyobraź sobie, że każda twoja obecna i przyszła partnerka myśli o tobie w ten sam sposób, że przed nimi wkładałeś swojego wątłego flaka z kilkadziesiąt innych szparek a większości była tanimi prostytutkami. I jak ? lepiej Ci?
  • Odpowiedz
@derton778: ślizganie się po kobiecie która się nie szanuje i została wyłatana przez kilkunastu partnerów w wszystkie możliwe otwory to obrzydlistwo. Wiązanie się z taką kobietą to frajerstwo i świadczy, że nie ma się żadnych standardów. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości jest to żałosne. Niestety większość kierowana pierwotnymi rządzami nie potrafi nad sobą panować i parzy się się jak popadnie bez żadnych refleksji jak prymitywne zwierzę. Jest to następstwem tzw.
  • Odpowiedz
obrzydliwe xD płacenie krwawicą za s--s zamiast odkładać na przyszłość świadczy o tym że facet nie przykłada wagi do pieniędzy i wydaje na bzdury, jest nieodpowiedzialny, do tego leciał na łatwiznę i liczy że jakiejś się to spodoba xD


@AlienFromWenus: Ale masz ból d--y o te prostytutki, że tak muszę to napisać. Bóldupisz o to w co dziesiątym komentarzu. Myślisz, że facet jaki, nieależnie od urody ma inny wybór po
  • Odpowiedz
@tombeczka: jeżeli baba uważa s--s za jedyną wartość w swoim związku ( a niestety większośc kobiet tak myśli) , to tak - tylko i wylącznie przez to jest definiowana.
  • Odpowiedz
@derton778: Brzmi jak bait i pewnie nim jest, ale to smutne jak takie sensowne odruchy jak unikanie puszczalskich lasek na stałą relację zostały wyparte przez "postęp"
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Aha, prawiczek ma wziąć kogoś kto sobie poruchał a on nie może iść na prostytuki XD Ale robisz iksde z logiki. Tak, prawiczek musi zaliczyć przed stałym związkiem z tuzin prostytutek by nie być beta frajerem jak się zwiążę z laską z przebiegiem. Poza tym często chodziłem do luksusowych prostytutek przyjmujących mnie w drogich apartamentach gdzie nawet przystojniaki nie moga liczyć na taki serwis. :) a jak masz coś
  • Odpowiedz
@dondonu: ale ci doopa pękła xD tylko że doświadczenie seksualne u prostytutek jest takie że facet robi co chce a jak potem wchodzi w związek to nie umie zadbać o potrzeby partnerki tylko skupia się na swoich bo tego się nauczył
  • Odpowiedz
@derton778: posiadanie dziewicy to najgorsze co moze byc bo predzej czy pozniej sie pusci z ciekawosci jak to jest z innym, no chyba zebys mial dziewice muzulmanke z iranu i wiedzialaby ze za to grozi jej smierc ale jak sie domyslam to nie iranka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a jak potem wchodzi w związek to nie umie zadbać o potrzeby partnerki tylko skupia się na swoich bo tego się nauczył


@AlienFromWenus: Zachowujesz się jak babski incel z wymaganiami w drugą strone. Sorry, ale to ty pierwsza dzwonisz i jak maszkiś problem to zachowuejsz się sama jak incele wymagające dziewictswa. Chdoziłem, chodzę i będę chodził i planuje też agencje towarzyskie jako burdele, gdzie wszystko wygląda jak bramy grzesznych piekiel.
  • Odpowiedz