Wpis z mikrobloga

Co robicie przed wyjściem do pracy?
Ja w celu optymalizacji czasu pracy, jedyne co robię to myję zęby i sikam xD łyk wody, ubrać się i wyjście (od obudzenia się do wyjścia mija jakieś 10 min). Dobudzam się w tramwaju i po drodze, wchodzę na Daily i idę nalac sobie wody, zrobić kawę i się wysrac xD myślałem że każdy normalny człowiek tak robi?

#pracbaza #praca #pracait #sranie #pracazdalna #kolchoz
  • 76
@C8H18 typie, a paczuszkę dhlem to e-mailem dostajesz? xd

wykopek to jednak stan umysłu.

@Evzen_Huml ale teraz serio.
jak umyjesz się wieczorem to rano już śmierdzisz? nie wydaje ci się to chociaż trochę podejrzane? może jesteś odwodniony i pocisz się jakimś kwasem? a może jakaś bakterie złapałeś?
( ͡º ͜ʖ͡º)
typie, a paczuszkę dhlem to e-mailem dostajesz? xd


@open_or_die: typie, a policjant interwencje to zdalnie przeprowadzi, a chleb w piekarni to szympans Ci poda?

wykopek to jednak stan umysłu.


szczególnie taki, co wszystko dosłownie bierze. To jeden z objawów autyzmu, nie bagatelizuj tego.
@atencjon @open_or_die co ja wam będę tłumaczył, myję się 2 albo i 3 razy dziennie, bo kurnia musze być fresh a nie jakiś zakurzony i spatynowany, co kto lubi, jeden jak mu śmierdzą nogi a drugi klęczeć w konfesjonale. swoje podejrzenia możecie schować w buty. tak, pocę się kwasem siarkowym i zieję ogniem :D
@Goronco kibel, mycie zębów, zrobienie śniadania i wyjście do pracy... ostatnio stawałem 30min przed robotą bo mi dobiegnięcie zajmowało +/-10min do pracy, teraz wstaje 20min przed i jadę autem xD czasowo jestem tak samo w pracy
@Goronco: ja Cię, ziomuś, podziwiam. Jesteś naczelnym bejciarzem Wykopu, a Wykopki dalej się łapią na Twoje wysrywy xD Ogólnie szacun, bo zawsze są dobrze wyważone i przygotowane, przez co sama kilka razy bym się złapała, ale wystarczy spojrzeć na nick i… uff ;)
jacy wszyscy czyściutcy nagle xD
Chłop się myje raz na dobe, a w komentarzach mu napiszą ze to za mało

@Goronco: robie dokładnie tak samo, czasem jeszcze robie sobie kanapki ale to zajmuje 3-5 minut
@enron: mam bliźniaki 2 latka i na razie żona na wychowawczym wiec luz z dojazdami ale jak się przedszkole zacznie to czuje, ze będzie grubo. I tak już nie mam czasu na wiele :p
@anhydryt: nie zazdroszczę. Mam w rodzinie bliźniaki i wiem jakie to wyzwanie. Trójka czy nawet czwórka dzieci w różnym wieku to łatwiejsza sprawa niż bliźniaki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ty się przedszkolem nie martw, zachowaj resztę włosów jak dzieci do szkoły pójdą xD

Hint: warto dzieci dać do różnych grup i klas, zyskają na tym - ale to pewnie już dobrze wiesz ( ͡ ͜