Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #ruskapropaganda #ukrainskapropaganda

Zapewne zauważyliście tutaj albo wśród znajomych pewien trend. Ci którzy byli najgorętszymi wyznawcami covida, cieszyli się na lockdowny, zabieranie wolności, najgłośniej postululowali obowiązki szczepień i zamykanie ludzi którzy się sprzeciwiają - teraz oni są najbardziej proukraińscy, tak samo zaślepieni jak w czasie covida. Nie przeszkadza im nic, nie przeszkadza im to że PIS dogadał sie z władzami ukraińskimi na trucie polaków, na brak wykorzystania okazji do rozliczenia wspólnej przyszłości. Po wojnie tego nie zrobimy, bo jak UA się obroni to już nie będziemy mieć żadnego sposobu nacisku na nich.

Ale czy powinno nas to dziwić? Proste umysł zawsze potrzebują za kimś podążać. Zawsze są najgorętszymi orędownikami najpopularniejszej sprawy. Za ich upoośledzenie nie można ich winić, w końcu każdy jest ograniczony na jakimś obszarze, ale nie warto też z nimi dyskutować, bo to beton silny niczym wyborcy pisu, a może i silniejszy.
  • 55
@FLAC: ale wysryw napisałeś, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspieranie przez nas Ukrainy nie ma nic wspólnego ze sprzedawaniem nielegalnego zboża, pisiory też się nie dogadały z Ukrainą tylko ktoś mając wtyki w rządzie kręci sobie biznes na boku. Co mają do tego Ukraińcy którzy u nas są? A reszta to Ci się wydaje.
@FLAC: Czy ja wiem? Ja byłem za szczepieniami i w sumie nadal jestem, ale rozumiem czemu niektórzy nie mieli życzenia się szczepić i woleli ryzykować, że akurat ich wirus nie pokona. Lockdowny były potrzebne, ale nie na taką skalę i wprowadzane w #!$%@? trybie obrazkami na Twitterze XD, na dodatek nasi idioci wymyślali różnego rodzaju obostrzenia w stylu zamknięcie lasów, godziny tylko dla seniorów, czy 1 osoba na 10m2 w markecie
@FLAC:
Mam płakać bo Saszka z Syberii poleciał w wieży czołgu na kilkadziesiąt metrów? Mam się biczować bo giną ruscy, nasi bracia o słowiańskiej duszy, ludzie mówiący językiem Tołstoja, kochający balet i słuchający Czajkowskiego w czasie pomiędzy popełnianiem zbrodni wojennych?
W tej wojnie poszły już takie straty w sprzęcie, że w tym roku powinno nastąpić jej zakończenie inaczej obok T-62 staną T-55 naprzeciw Javelinom co jest absurdem.

Z importem zboża dali
@FLAC: ja jestem antycovid w #!$%@?. Zero szczepień na to gówno itp a i tak jestem za ukrami bo dla nas nie są żadna konkurencja a lepsze to niż #!$%@? rusek z atomem na granicy który w każdym momencie może wywołać wojnę z Polska. I pluje również na banderę