Wpis z mikrobloga

Umówiłem się na terapię z terapeutą, który jest jednocześnie psychologiem i trenerem sportów walki. Akurat w sam raz by tchnąć we mnie trochę woli walki o swoją przyszłość. Dodatkowo zapisałem się na siłownię z konsultacją z trenerem personalnym.

Czas powoli wychodzić z tego gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#depresja #terapia #sportywalki #mikrokoksy #mirkokoksy
j.....c - Umówiłem się na terapię z terapeutą, który jest jednocześnie psychologiem i...

źródło: image

Pobierz
  • 17
@blablalbla: wszystko zależy od tego w czym problem. Jeśli problemem są czynniki nie do zmiany, np jesteś na wózku, to może być faktycznie problem osiągnąć "normalne" życie. Ale można odnaleźć spokój i sprawić, by Twoje życie było najlepsze z możliwych w danej sytuacji. Natomiast jeśli Twoje problemy są do zmiany, to z doświadczenia wiem, że nie ma sytuacji z której nie można wyjść. Czasem wymaga to po prostu więcej pracy, czyjejś
@just-dont-panic wiesz co, ja bym nie ryzykowała, bo jednak idziesz z czymś najważniejszym czyli zdrowiem psychicznym. Wszyscy trąbią, że trzeba iść do tej szkoły i tylko po niej wybierać psychoterapeutów. No i niestety w Polsce nie ma regulacji żadnych na ten temat i każdy głupi może sobie prowadzić terapie XD ale mam nadzieję, że bbbbedzie dobrze