Wpis z mikrobloga

skąd pirackie strony mają te filmy? Poza tymi przypadkami, gdy jest robione nagranie w kinie


@temokkor: Z VOD. Obraz jest przechwytywany ze stron streamingowych przez co zawsze pirackie strony pokroju Bflixa będą miały materiały w gorszej jakości niż legalne platformy. Oczywiście istnieją jeszcze piraty z płyt, ale nadal są kompresowane tak, że nie umywają się do jakości oferowanej przez serwisy VOD.
  • Odpowiedz
mam netflixa rodzinkę, mam HBO rodzinkę (ta prawdziwa bo z teściami na pół), mam disneya i jeszcze jakiś szajs. Ile za to płacę? 40-50 zł/msc?


@zielony_goblin:
Czyli trzeba kupić 4 platformy za 45zł miesięcznie, żeby mieć i tak niezbyt szeroki wybór filmów. Bo na każdej jednej platformie to jest tak średnio z 6 filmów do obejrzenia.

Zrobiłam sobie takie zestawienie, żeby sprawdzić, czy by mi się opłacało kupić te wszystkie 4 platformy (zakładając że ta czwarta
  • Odpowiedz
@Kic3k: Coś czego mi brakuje to program agregat tych serwisów, że logujesz się w nim na wszystko co masz i pokazuje ci wszystkie filmy w jednym miejscu, tak jak jest z GOG galaxy dla gier.
  • Odpowiedz
Oglądam na kompie, nic nie zgrywam ani nie podłączam. Nie mam 50 lat, żeby posiadać wolnostojący ekran, niepodłączony do komputera.


@nitrochaser: jak zwierzę... mały ekran i dźwięk stereo...
  • Odpowiedz
30k pensji? Myślisz, że to dużo? Ja zarabiam w takich okolicach i uważam, że to dla mnie strasznie mało.


@oskar_oskarewicz: jakiej pensji? 30k na nowy amplituner i dodatkowe 4 kolumny. Plus remont, bo trzeba kuć sufity pod przewody.
  • Odpowiedz