Wpis z mikrobloga

@PrawaRenka: tworzenie nielegalnej kopii to prawie to samo co kradzież i to w ogóle nie jest prawidłowa postawa. Spróbuj się podstawić na miesjcu twórców, któzy planują zarobić na swoim produkcie i nagle wszyscy piracą jego film/grę.
@BornToDie69: Jeśli nie jest problemem dla ciebie że nie będzie polskich napisów, albo będą polskie tylko że z śmiesznymi znaczkami zamiast polskich liter. Ja i tak oglądam z napisami po angielsku to są serwisy gdzie masz super jakość, praktycznie wszystkie filmy, seriale. Ja się właśnie przerzuciłem na tego typu stronki bo co chciałem obejrzeć jakiś film co kiedyś był na netflixie to go już nie ma xD a tak to nie
@BornToDie69: ja mam netflixa, Disneya, prime i często nie nie ma tego, co chce oglądać, a więc i tak trzeba spiracic, więc pod tym względem piracenie jest łatwiejsze, bo nie tracisz czasu na przeglądnięcie wszystkich swoich serwisów, by okazało się na końcu, że tego nie ma. Netflix często działa tak, że dłużej szukasz czegoś wartego uwagi niż oglądasz, bo po kilku minutach okazuje się, że gówno, albo wskakuje LGBT.
Taa, super jakość xd Taaa, 5 minut. Taaa, darmowe strony (wyślij sms bo serwery przeciążone).


@BornToDie69: ja korzystam z Chomikuj (mam ponad milion punktów) i z Torrentów - jestem zadowolony bo nie płacę :D Zatem można tylko trzeba wiedzieć jak i gdzie.
@nitrochaser: Potem zgrywasz ten plik na pendrive albo podłączasz do TV. Jak podłączysz do TV to zaczynają się problemy z napisami (ale wcześniej musiałeś je pobrać na kompie przez jakieś napiprojekt czy coś). Jak na lapku to musisz go podłączyć przez HDMI do TV :D
@BornToDie69: Oglądam na kompie, nic nie zgrywam ani nie podłączam. Nie mam 50 lat, żeby posiadać wolnostojący ekran, niepodłączony do komputera. Większość filmów/seriali w dobrej jakości posiada folder z napisami, będącymi dobrze zsynchronizowanymi z wideo. Z tym HDMI to już hiperbola xD
@BornToDie69 polskich seriali chyba nie ma, dubbingu też nie, napisy są, ale nie ma polskich znaków - do przeżycia. stronka mi nie raz ratowała dupe, bo mimo zakupienia CDA, Netflixa, HBO i Disneya i tak czasami nie mogłem znaleźć filmu ktorego szukałem Xd
więc i tak trzeba spiracic, więc pod tym względem piracenie jest łatwiejsze, bo nie tracisz czasu na przeglądnięcie wszystkich swoich serwisów, by okazało się na końcu, że tego nie ma


@pedros92: strony jak https://upflix.pl/ czy nawet filmweb rozwiązują twoj problem z szukaniem w kazdym z serwisów, wpisujesz tytuł i masz listę gdzie można zobaczyć