Wpis z mikrobloga

#samotnosc #zwiazki #tinder #zycie #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski

Często na portalach dla singli otrzymuję wiadomości o kobiet, które na swoich profilach nie mają zdjęć (podczas gdy ja zawsze mam i to aktualne). Przez pewien czas odpisywałem im, że nie interesuje mnie taka randka w ciemno, gdzie tylko ona wie jak ja wyglądam, a ja nie wiem jak wygląda dziewczyna, która do mnie pisze. I zazwyczaj były pretensje (rzadziej zrozumienie), że jak to: "przecież liczy się charakter", albo: "że na pokazanie się mi przyjdzie czas".

Przestałem odpisywać profilom bez zdjęć, ale przed świętami zrobiłem wyjątek i gdy powiedziałem pewniej dziewczynie, że chciałbym wiedzieć jak wygląda skoro do mnie pisze, to spotkałem sie z klasycznymi pretensjami, że jak to, najpierw trzeba wymienić trochę wiadomości by się poznać, a potem może, może... No tak, bujać to my, aż takim idiotą nie jestem i olałem to. Wymienię pierdyliard wiadomości i tylko stracę czas.

I jeszcze próba przerzucenia winy na mnie: "że skoro spotkało mnie jakieś rozczarowanie ze strony kobiet bez zdjęć na profilu, to nie powinienem wszystkich (w tym jej) oceniać swoją miarą.

Charakter jest ważny, no ale nie oszukujmy, się. To portale dla singli, tam wygląd stanowi języczek uwagi. Ciekawy jestem, czy te dziewczyny piszą do facetów, którzy nie mają zdjęć na profilu?

Portale dla singli zdjęciami stoją, kompletnie nie rozumiem sensu ukrywania swojego wyglądu.

Odpisujesz dziewczynom bez zdjęć na profilach w aplikacjach randkowych?

  • Tak 7.8% (17)
  • Nie 80.3% (175)
  • To zależy - odpowiem w komentarzu 11.9% (26)

Oddanych głosów: 218

  • 8
@Kopytnik_1: Swojego czasu dawałem na #tinder w prawo dla takich dziewczyn licząc, ze będą bardziej rozmowne niż te które wypijaną dupę i reklamują swojego instagrama ale odpowiadały równie słabo jak ich koleżanki ze zdjęciami. Teraz nie korzystam z takich apek ale jakbym to robił to zawsze bym olewał takie profile.