Wpis z mikrobloga

#motocykle
to ja się pochwalę. pierwszy raz czymś z salonu wyjechałem. spytacie skąd pieniążki na to? nie mam. w leasing wziąłem.
już mi się znudziło docieranie po asfalcie więc wjechałem trochę w błoto. jak na lodowisku - daje gazu, obroty wzrastają, zaczynam się przesuwać w bok. trochę się upociłem. po pierwszym serwisie wjeżdża kostka mitas mc23 i jadę na Rajd Bieszczadzki.
daczka92 - #motocykle
to ja się pochwalę. pierwszy raz czymś z salonu wyjechałem. spy...

źródło: 337687391_911717026778126_7953325537942999761_n

Pobierz
  • 22
@pepepanpatryk: asfalt mi się znudził. w zeszłym roku kupiłem 22 letnie enduro, ale więcej z tym problemu niż jeżdżenia. taki starszy motocykl ma swój urok i unikatowe podejście do wycieczek, ale jak za każdym razem się zastanawiałem czy wrócę na kołach do domu... a ten to taki kompromis ze i w trasie sobie poradzi jako tako.
@Zbyszek_Kudriawcew: 15% wpłaty początkowej (tutaj można sobie żonglować). 1% wykupu (tutaj dostałem info, że to standard i nie ma co zmieniać) i leasing coś koło 117% na 4 lata. znalazłem jakieś tańsze, ale niezauważalnie w skali miesiąca. ten był z salonu, w innych znalazłem zapisy które mi się mniej podobały, do tego dostałem kartę paliwową, leasingodawca jest blisko mnie i wyszło tak że i moto i samochód (prywatny) mam z takimi
@Mododzyglizda: błoto było takie ze ustać na butach było ciężko. jak na lodzie. nie wiem jaka opona by musiała być. jak dawałem więcej gazu to opona się czyściła i gryzła. te str do przodu spoko ciągną, tylko bocznego nie mają trzymania. te mitasy ściągnąłem z ttr. są prawie nowe, ale jak docieram to na asfalcie więc jeszcze na STR pojeżdżę. no i trzeba poczekać aż ziemia trochę wchłonie tej wody i
@daczka92 przednia oponka daje radę, tylko zwróć uwagę czy nie ma bicia bo miały wadę fabryczną, jak coś to wymieniają na gwarancji. Gdzie zamówiłeś osłony zadupka i czy będziesz dokładać gmole? (ʘʘ)
@Mododzyglizda: osłony kupiłem u https://www.facebook.com/profile.php?id=100084050737625
tak. gmole dostałem w gratisie w salonie, ale jeszcze czekam aż przyjdą. mają jakieś problemy z dostawami.
czytałem, że aftermarketowe są lepsze i te oryginalne mają jakieś niedociągnięcia albo jakieś rozwiązania które taki heed lepiej ogarnął. ale będą oryginalne.

hm nie odczułem bicia, ale wcześniej na tych mitasach z większą kostką i na 23 letnim moto to tam wszystko biło i drgało to teraz dla mnie
@daczka92 co do gmoli to ja mam heed a różowa oryginały (w sumie miała bo wczoraj się sprzedały) i różnica jest ogromna. OEM gmole dosłownie idzie wygiąć rękoma. Po przewrotce gmol dotknął boczka i byłem w stanie go rękom dogiąć do fabrycznego kształtu XD jak wiesz, ze moto będzie leżało to sprzedaj oryginały i za polowe ceny możesz kupić HEED Bunkier
@daczka92: Mnie też ciągnęło w teren i raz tak wciągnęło, że męczyłem się chyba z pół godziny żeby knura wytargać z błota. Podkładałem jakieś patyki, przesuwałem... w sumie namęczyłem się jak na dobrym treningu na siłowni.
Błędem było że byłem sam, no ale ekipy żadnej nie było. Sprzedałem go w pisdu, bo jednak to za ciężka maszyna w teren, a był to ktm 1190r.
Mam nawet zdjęcia, teren wygląda niepozornie. Chciałem
abc3 - @daczka92: Mnie też ciągnęło w teren i raz tak wciągnęło, że męczyłem się chyb...

źródło: IMG_20210428_152922

Pobierz
to ja się pochwalę. pierwszy raz czymś z salonu wyjechałem. spytacie skąd pieniążki na to? nie mam. w leasing wziąłem.

już mi się znudziło docieranie po asfalcie więc wjechałem trochę w błoto. jak na lodowisku - daje gazu, obroty wzrastają, zaczynam się przesuwać w bok. trochę się upociłem. po pierwszym serwisie wjeżdża kostka mitas mc23 i jadę na Rajd Bieszczadzki.


@daczka92: dobra maszyna, zrobiłem na niej 30kkm. Na rajdzie oczywiście trasa
@Anakee: tak ADV. to mój pierwszy taki rajd. byłem kiedyś na asfalcie tam, ale to i na skuterze można przejechać. jestem ciekaw jak to będzie. niestety jadę sam więc na miejscu będę musiał znaleźć kogoś żeby się przyczepić i najwyżej żeby ktoś pomógł w gorszej sytuacji :P.
mi dzisiaj pyknęło 600km :D. muszę dotrzeć szybko i zacząć treningi w terenie