Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #blackmetal #samotnosc

Dzisiaj byłem na mszy w kościele, widziałem pełno rodzin, par, takich zwykłych, on przeciętny, ona też nie jakaś modelka. Wyglądali zupełnie zwyczajnie. I to jest piękne.

Tak, to się zdarza, takie zwykłe rodziny, z normalnymi ludźmi, które tworzą zwyczajne kobiety, nie jakieś Julki, którym tylko hajs w głowie i seks z przystojniakami, albo czarnoskórymi mięśniakami. Nie wiem ile takich zwyczajnych kobiet istnieje, a ile jest takich julek,pocieszające jest to, że te pierwsze są i że niejednemu facetowi poszczęści się, mieć taką fajną żonę.
  • 13
@Kopytnik_1
Może wychodź częściej z domu to się przekonasz że Julki nie dość że ładne młode wysportowane z fajnymi poglądami to chcą seksu są miłe słodkie i troskliwe hehe z takich Julek właśnie powstają potem żony kochające rodzące dzieci żony i tak to się kręci na tej ziemi
@Kopytnik_1: bo generalnie tak to wszystko wyglada, ale tez musisz wziac poprawkę ze na to co widzisz to niekoniecznie tak to jest. Koleżanka, mieszka obok pary, która przykładnie chodzi w niedziele do kościoła, a zza ściany słyszy wyzywania od najgorszych. Często pozornie przykładna para, taka nie jest.