Wpis z mikrobloga

Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. I z uwagi na ciszę na froncie, był to jego raczej "słabszy" dzień. Na żaden inny temat nie postuje, wykop to jego tuba propagandowa. Najbardziej żałosne jest to, że chłop neguje wiarygodność danych IPN odnośnie liczby ofiar na Wołyniu xD

Być może jest to jego praca, bo płatnych trolli tutaj jest masa. Ale skoro potrafi pisać na priv o 3 w nocy w środku tygodnia (prawdopodobnie pijany, bo zapraszał na rozmowę głosową), to najprawdopodobniej jest to zwykły życiowy nieudacznik, który znalazł sobie bańkę, w której żyje i doprowadził się wręcz do szaleństwa.

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #bekazprzegrywow #bekazwykopkow #heheszki #takaprawda #afera #trolling
Kopyto96 - Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. ...

źródło: bekazpodludzia

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Pazuzuu: To jest najlepsze właśnie, nic mnie tak nie denerwuję jeżeli chodzi o temat Ukraińców jak wybielanie ich do bólu zamiast pokazywania ich jako ludzi mających wady i zalety jak my. Bayzed myśli że wybielając ich do bólu im pomaga, ale właśnie jest na odwrót bo wzbudza takie coś coraz większą niechęć, co właśnie początki widzimy w postaci np. Dr Dre mordę. W sumie jak pomyślę to najinteligentniejsze ruskie trolle
  • Odpowiedz
@Kopyto96: I kolejny wpis cuchnącej onucy, a reszta kacapów liże się po jajach w komentarzach. Dosłownie pół komentujących na mojej ruskiej czarnoliście. @Kopyto96 weź ty rozpędź i jebnij głową w stodołę.
  • Odpowiedz
@bombastick: Tak tak wiedziałem o tym. Niestety widać że niektórzy dla odrobiny atencji są gotowi nawet robić z siebie debila, a później udają że nic nie wiedzą i próbują o swoje zachowanie oskarżać innych. Po paru rozmowach stwierdzam że po prostu należy ich olać bo szkoda nerwów. No chyba że ma się dobry humor, wtedy można spróbować łatwo wytykać ich brak logiki xD
  • Odpowiedz