Wpis z mikrobloga

Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. I z uwagi na ciszę na froncie, był to jego raczej "słabszy" dzień. Na żaden inny temat nie postuje, wykop to jego tuba propagandowa. Najbardziej żałosne jest to, że chłop neguje wiarygodność danych IPN odnośnie liczby ofiar na Wołyniu xD

Być może jest to jego praca, bo płatnych trolli tutaj jest masa. Ale skoro potrafi pisać na priv o 3 w nocy w środku tygodnia (prawdopodobnie pijany, bo zapraszał na rozmowę głosową), to najprawdopodobniej jest to zwykły życiowy nieudacznik, który znalazł sobie bańkę, w której żyje i doprowadził się wręcz do szaleństwa.

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #bekazprzegrywow #bekazwykopkow #heheszki #takaprawda #afera #trolling
Kopyto96 - Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. ...

źródło: bekazpodludzia

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy.


@Kopyto96: szukałbym prostszych rozwiązań, to szur który wziął amfetaminę przed świętami
  • Odpowiedz
  • 0
@yungdupa: Jakiego wysrywu? Ja ci pokazuję ewidentnego trolla, a ty masz właśnie ból dupy o to, że ktoś śmie myśleć inaczej niż ty. A kacapów to sobie w rodzinie szukaj.
  • Odpowiedz
na podstawie twojego wysrywu i bólu dupy o rzekomą działalność Ukraińców xD


@yungdupa:

Każdy ktokolwiek śmie zarzucić działalność trollowania (nawet stronie Ukraińskiej) jest z automatu onucą xD Nowe na wykopie, nie znałem
  • Odpowiedz
@Kopyto96: To, że Bayzedman to ukraiński troll to fakt, a każdy kto temu zaprzeczy ma naiwność 5-latka. Polecam wejść sobie w komentarze na Mirko na moim profilu i zjechać do mema o Sasinie sprzed 3-5 dni. Bazedman tam się nieźle skompromitował, bo najpierw się spruł nie czając żartu, a później próbował wybrnąć na szybko googlując kim jest Sasin xD Ostatecznie pewnie do dzisiaj nie rozumie na czym polega jego fenomen
  • Odpowiedz
@Dawixo: prawda była taka ze to od niego pierwszego wołali skanów dokumentów i on im je pokazał nikt jednak nie miał odwagi się tym samym zrewanżować @Aquamen doskonale o tym wie ale dla atencji urządza sobie z tego krucjatę, @BayzedMan posądzany jest również o ukraińskość więc proponuje rozmowę glosową na discordzie oczywiście nie ma bohatera na taką konfrontację według zasady kozak w necie pi.... zda w świecie
  • Odpowiedz
@bombastick: ale co mnie to obchodzi, że jeden gość chciał od niego dowód? To twoim zdaniem uzasadnia i daje mu prawo do legimitowania dziesiątek użytkowników wykop.pl? Czy to normalne twoim zdaniem?
  • Odpowiedz
@bombastick: jakie sedno człowieku o czym ty bredzisz?

Czy jeśli ktoś ci coś ukradnie albo coś ci złego zrobi to daje ci to prawo żeby robić to samo innym ludziom? No nie. Tak to nie działa.
  • Odpowiedz
@Aquamen: sedno jest takie że gość był szczuty przez ciebie i tobie podobnych któryś z was żądał od niego skanu dokumentów on tym samym żądaniem się wam zrewanżował i wy się obsraliscie a ty z tego robisz kampanię teraz zrozumiałeś czy ci rozrysować
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Smutne było jak spamował jacy to rolnicy polscy źli i roszczeniowi, a swoimi trzydziestkam wywożą zboża do Niemiec XD a ukraińscy rolnicy tacy dzielni i bohaterscy że ratują Polaków od głodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście łykopki jak to pelikany mają w zwyczaju łykali propagandowe treści. Nie dziwie się że tyle farm troli tu działa. Wykop to bardzo podatny grunt ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@bombastick:

szczuty przez ciebie


Potrzebne dowody misiu bo z tego co wiem to on na mnie wsiadł z ryjem pierwszy podczas gdy jechał po amnesty, potem po Nuzynie. Nazywał mnie rosyjskimi propagandzistami, onucami, założył jakiś
  • Odpowiedz
@Kopyto96: no i nawet jak jest trollem to bardzo dobrze bo to Ukraina jest ta dobrą stroną w wojnie i tyle a jak masz z tym problem to nie wiem, może podjedz sobie bigosu na uspokojenie czy coś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96 bayzed przypomina mi jednego użytkownika @cod3r , gdzie stream zweryfikował go u tłuszcza #danielmagical .
rzucał się na wykopki i bronił fasa jak bożka. a tego użytkownika już dawno na czarnolisto umie ładnie żonglować polskimi słowami. zwyczajny troll jak opisałeś żyjący w bańce
  • Odpowiedz