Wpis z mikrobloga

Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. I z uwagi na ciszę na froncie, był to jego raczej "słabszy" dzień. Na żaden inny temat nie postuje, wykop to jego tuba propagandowa. Najbardziej żałosne jest to, że chłop neguje wiarygodność danych IPN odnośnie liczby ofiar na Wołyniu xD

Być może jest to jego praca, bo płatnych trolli tutaj jest masa. Ale skoro potrafi pisać na priv o 3 w nocy w środku tygodnia (prawdopodobnie pijany, bo zapraszał na rozmowę głosową), to najprawdopodobniej jest to zwykły życiowy nieudacznik, który znalazł sobie bańkę, w której żyje i doprowadził się wręcz do szaleństwa.

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #bekazprzegrywow #bekazwykopkow #heheszki #takaprawda #afera #trolling
Kopyto96 - Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. ...

źródło: bekazpodludzia

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Aquamen: Nawiazujesz do rozmowy w ktorej sam mu pokazalem zdjecie swojego paszportu z zakrytymi danymi, na pw i na mirko tez bodajze, tak zeby sie domyslil zeby zakryc je, nawet mu to pisalem tam.
Gdzie dokladnie pisalem, zeby pokazal swoje dane osobowe?
Jeden mirek pokazal mi zdjecie samej okladki paszportu z karteczka z moim nickiem, o nic innego wiecej nie prosilem ani nie dopytywalem.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Nikt sie nie nabral bo to nie byl zaden numer ani oszustwo to raz. Dwa czekam na dowod gdzie dokladnie dopytywalem sie o dane osobowe i pokazanie ich z paszportu bez zakrycia czy czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: no masz podałem ci wyżej dowód to majaczysz coś o tym, że chciałeś zakryty. Nie ma znaczenia jaki. Po co wypytujesz użytkowników wykop.pl o zdjęcia dowodów osobistych? Do czego to ci jest potrzebne?
  • Odpowiedz
  • 4
@BayzedMan: Kacapy to twoja rodzina, wy tam jesteście i tak srogo wymieszani, Ukraina należy do nacji ruskiej podobnie jak inne dzikie ludy wschodnich słowian. Mój dziadek walczył o wolną Polskę, podczas gdy twój pewnie nawet nie wiedział jakiej narodowości jest. I to chyba lepiej, że nie wiedział, bo jeśli wiedział, to mordował dzieci i kobiety xD Postawiłbym mur od granicy z Kaliningradem aż po San i dawał przepustki tylko do
  • Odpowiedz
@Kopyto96: wrzuciłem ostatnio jakieś luźne żarty na tagu #ukraina a typ już po dwóch minutach pod każdym z nich produkował te przeruchane komentarze typu "trzy dni mordo". Podejrzewam że to zwykły bezrobotny przegryw który spędza całe dnie na tagu. Obserwuje co dostaje najwięcej plusów i potem to powtarza.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Temu nie zakrywasz na czarno, tylko wycinasz xd
A poza tym, jak nawet pokażesz zdjęcie swojego dowodu z wyciętymi danymi, to Ci napisze, że w sumie zakryłeś dane i nie ma pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz