Wpis z mikrobloga

Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. I z uwagi na ciszę na froncie, był to jego raczej "słabszy" dzień. Na żaden inny temat nie postuje, wykop to jego tuba propagandowa. Najbardziej żałosne jest to, że chłop neguje wiarygodność danych IPN odnośnie liczby ofiar na Wołyniu xD

Być może jest to jego praca, bo płatnych trolli tutaj jest masa. Ale skoro potrafi pisać na priv o 3 w nocy w środku tygodnia (prawdopodobnie pijany, bo zapraszał na rozmowę głosową), to najprawdopodobniej jest to zwykły życiowy nieudacznik, który znalazł sobie bańkę, w której żyje i doprowadził się wręcz do szaleństwa.

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #bekazprzegrywow #bekazwykopkow #heheszki #takaprawda #afera #trolling
Kopyto96 - Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. ...

źródło: bekazpodludzia

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Aquamen: A czy ja powiedziałem że to jest normalne? Czy powiedziałem że szastam swoimi danymi po internecie? xD Napisałem tylko że to nie jest wyłudzenie. A ta sztuczka z paintem musi być ciekawa, rozumiem że jak zakryje kawałkiem kartonu to po przez rozjaśnienie też te dane rozczytam, tak? xD
  • Odpowiedz
@Aquamen:

No tak, tak się zachowujesz, wrzuć gościa na czarno przecież on tylko próbuje wyłudzać zdjęcia dokumentów

Poradziłem żeby wrzucić na czarną, bo jęczysz na wykopie o jakieś wiadomości od anona, no ale jak wolisz je dalej dostawać do spoko xD

Jest to próba wyłudzenia, nie jest to normalna praktyka na
  • Odpowiedz
@Aquamen: Ostrzegać to może ktoś wiarygodny, skoro ludzie ciebie pytają o dowód bo nie są pewni czy jesteś polakiem to wątpię czy będą ci ufać w kwestii ostrzeżeń przed oszustami xD Okropne w tej sytuacji jest to, że zamiast powiadomić odpowiednie instytucje o takiej sytuacji, wolisz sobie pisać w internecie, smutne (,)
  • Odpowiedz
@Dawixo:

skoro ludzie ciebie pytają o dowód bo nie są pewni czy jesteś polakiem


To nie są ludzie tylko prawdopodobnie oszuści internetowi, liczą, że w przypływie emocji ktoś okaże im zdjęcie całego dowodu lub paszportu by udowodnić swoją polskość.

Bronisz ich. To dziwne
  • Odpowiedz
@Aquamen: Ale to przecież Ty ich bronisz!!! Przez to że nigdzie tego nie zgłaszasz, nadal pozwalasz działać tym oszustom!! Ja możesz? Jesteś z nimi w zmowie? Pewnie jesteś po prostu ukraińskim trollem...
  • Odpowiedz
@Aquamen: Nagłaśniasz sprawę w miejscu gdzie dowie się niej jedynie garstka użytkowników xD Gdzie znalezisko? Czemu nie zgłosisz tego odpowiedniej instytucji? Przypadek?
  • Odpowiedz
@Dawixo: nagłaśniam sprawę tam gdzie ją zauważyłem. Instytucje mało dadzą dopóki nie znajdzie się paru pokrzywdzonych użytkowników i doskonale o tym wiesz.

Powiedz mi dlaczego w tv ostrzega się starców przed oszustami "na wnuczka"? Przeciez nie każda próba oszusta kończy się na sukcesie przestępcy. Takie akcje mają na celu ostrzeżenie ludzi by nie dali się nabierać.

A znaleziska nie robię bo i tak mi je zakopią boty.
  • Odpowiedz
Najbardziej żałosne jest to, że chłop neguje wiarygodność danych IPN odnośnie liczby ofiar na Wołyniu xD


@Kopyto96: Gdzie dokładnie?
Niezłe kłamstwo i manipulacja, taka kacapska. Wiem że się ruski trollu odnosisz do tej wymiany zdań, w której @indiansupport kłamał i próbował
  • Odpowiedz
@Aquamen: Taaa boty, zakopią akurat Twoje znalezisko. Ale racje, nie rób, tylko Ty będziesz miał ich na sumieniu. A właściwie to nie, bo "ofiarami" tych wyłudzeń są użytkownicy o pewnych poglądach. Ale ciiii to tajemnica!
  • Odpowiedz
@Aquamen: Nie umiesz czytać? Skończyłeś chociaż podstawówkę? Gdzie ja napisałem że można ich próbować oszukać? xD Dobra koniec, ja już z Tobą nie gadam, myślałem że jesteś dorosły chłop ale problemy z czytaniem wskazują na coś innego, wybacz!
  • Odpowiedz
@Aquamen: Dobra jeszcze odpisze i dam ci lekcję polskiego. Tutaj mamy cudzysłów przy słowie ofiarami, bo oni ofiarami wyłudzenia nie są bo do wyłudzenia nie doszło! Logiczne mordo!
  • Odpowiedz
@Aquamen: pokaz mi trollu patentowany gdzie dokladnie prosze o zdjecie dowodu czy paszportu z wszystkimi danymi odkrytymi? I gdzie i kiedy cokolwiek uzylem do jakiegokolwiek oszustwa? Serio myslisz ze w domu bym wyludzal dane osobowe na wykopie gdzie mozna mnie namierzyc w 5 minut? Xd
Twoje oskarzenie nie trzyma sie kupy ani dupy.
  • Odpowiedz