Wpis z mikrobloga

Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. I z uwagi na ciszę na froncie, był to jego raczej "słabszy" dzień. Na żaden inny temat nie postuje, wykop to jego tuba propagandowa. Najbardziej żałosne jest to, że chłop neguje wiarygodność danych IPN odnośnie liczby ofiar na Wołyniu xD

Być może jest to jego praca, bo płatnych trolli tutaj jest masa. Ale skoro potrafi pisać na priv o 3 w nocy w środku tygodnia (prawdopodobnie pijany, bo zapraszał na rozmowę głosową), to najprawdopodobniej jest to zwykły życiowy nieudacznik, który znalazł sobie bańkę, w której żyje i doprowadził się wręcz do szaleństwa.

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #bekazprzegrywow #bekazwykopkow #heheszki #takaprawda #afera #trolling
Kopyto96 - Tylko wczoraj ten gość dodał aż 59 komentarzy i 4 wpisy na temat Ukrainy. ...

źródło: bekazpodludzia

Pobierz
  • 85
@Kopyto96: Całkiem poważnie teraz piszę, nie dajcie się zaprosić na żadne discordy. Gość wyłudzał zdjęcia dowodów osobistych i paszportów tu na mikro, sprawę udało mi się nagłośnić i zaczął zapraszać ludzi tam.

Jeśli nie masz zastrzeżonego bika to lepiej się nie pchaj w jego gierki zwłaszcza, że prawdopodobnie (99%) mieszka poza granicami UE.
@Aquamen:

@Kopyto96: wypytywał tu sporo użytkowników, pousuwał wszystkie takie wpisy ale internet nie zapomina.

I Ty to nazywasz wyłudzeniem? xD bo ja widzę tu pytanie, nie ma nawet groźby więc możesz pokazać swój dowód albo nie. Wypytywać to może sobie o co chce, a jak ci to przeszkadza to daj go na czarną.
@Kopyto96:

@Dawixo: To wyślij mu swoje zdjęcie dowodu ,a potem będziesz srać pod siebie i płakać, jak się okaże, że masz pożyczkę na 100k na wysoki procent xD

A niby czemu mam wysyłać, ja tam nie muszę nic udowadniać jakiemuś anonowi z wykopu xD Jak chcecie wysłać to zakryjcie dane osobowe i nie będzie problemu