Wpis z mikrobloga

Czy Bois Imperial ma naprawdę tak świetne parametry? Ludzie piszą, że po 5 strzałach potrafi przydusić i czuć go w całym pomieszczeniu. Zapach podobno utrzymuje się ponad 12 h.
Ja mam z tym zapachem trochę inne doświadczenia. Kupiłem go kiedyś, przetestowałem i puściłem dalej. Teraz robię drugie podejście. Zamówiłem flakon, zapach mi się podoba, ale w żadnym wypadku nie jest męczący czy nawet mocno wyczuwalny dla mnie (nawet jak mocno się nim wypsikam). Dziewczynę pytałem i też jakoś mocno go ode mnie nie wyczuwała, a sporo go zaaplikowałem.
Nie wiem o co chodzi. Nos do wymiany czy co... Zrobię jeszcze kilka testów i jak nie będzie komplementów od kasjerek w markecie i obcych kobiet to sprzedaję ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście perfumy oryginalne, z pewnego źródła. Za pierwszym i drugim razem jakoś nie umiałem odnaleźć tych mocarnych parametrów.
Co do ogórków to muszę mocno wytężyć wyobraźnię by się ich dowąchać. Z pewnością nie jest tak, że na mnie daje kiszonym ogórem.

Jak u was z tym zapachem? Dobrze siedzi i projektuje?

#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aruel89: Na mnie parametry wzorowe, zwykle ograniczam się do 2 psików bo przy większej ilości potrafił mnie zmęczyć. Nawet Gany używam więcej (zwykle 4) ale tam jest specyficzny atomizer i wydaje mi się, że mniej dozuje.
  • Odpowiedz
@aruel89: Wiesz, ja dostałem komplementy od 2 nieznanych mi młodych dziewczyn. Tak im się ten zapach podobał, było to jakieś 2 godziny po nałożeniu a ja go czułem jeszcze potem z 6 godzin. Piskane 4 razy.
  • Odpowiedz
W moim przypadku nigdy nie psikałem się tak mocnymi perfumami. Wyczuwalne naprawdę cały dzień. Dior i Chanel mogliby się uczyć jak robić to tak dobrze.
  • Odpowiedz
@aruel89: Ja mam to samo. Prawie w ogóle nie czuje tego zapachu, moja rozowa takze. Mam w ogole wrazenie, ze po 2 godzinach pachnie mocniej niz na poczatku, ale takze bez szalu. Co do trwalosci to rzeczywiscie duza, bo ten sam, dla mnie bardzo delikatny zapach jest wyczuwalny po 8h
  • Odpowiedz