Wpis z mikrobloga

@kukold: @Tymajster A to szury jeszcze żyją? Ja myślałem, że wymarli podczas pandemii wszechczasów.
Według logiki i prawdziwości działania szczepionek powinno być tak: im więcej szurów tym mniej szurów bo by się nie szczepili i by wymierali.
Tymczasem szurów cały czas przybywa, bo na kolejne dawki chodziło coraz mniej osób. xD
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@Altru: Byłem na kontroli w szpitalu po dłuższej przerwie i myślałem, że będę musiał założyć szmatę, bo tam to niby jeszcze obowiązuje, ale nikt mi uwagi nawet nie zwrócił, a miałem zakładać tylko w ostatniej ostateczności, gdyby mi zagrożono, że nie zostanę przyjęty bez tego kagańca.
Normalni ludzie już zapomnieli o tym, że była pandemia. Tylko szury jeszcze na siłę próbują kogoś tym zainteresować, żeby pokazać jacy są niezależnie myslący xd


@Tymajster: O tym trzeba przypominać na każdym kroku, aby nikt nie zapomniał, jak to "elita i inteligencja" chciała wprowadzić obowiązkowe szczepienia i paszporty covidowe, ale jednak wirus się skończył, dziwnym zbiegiem okoliczności od 24.02.2022r.
Nighthuntero - >Normalni ludzie już zapomnieli o tym, że była pandemia. Tylko szury j...

źródło: comment_1666556320ZQKgxGVvBh64hL1bUbotgN

Pobierz
@Tymajster

@Altru: srak. Normalni ludzie już zapomnieli o tym, że była pandemia. Tylko szury jeszcze na siłę próbują kogoś tym zainteresować, żeby pokazać jacy są niezależnie myslący xd

Znowu nie mieliście racji, hahahaha. Wszyscy żyją ja dawniej, Bill Gates nie wybił rodzaju ludzkiego, a w szczepionkach nie było chipów.


Na wyborach podejście danej partii do Covida i swobód obywatelskich będzie dla mnie jednym z ważnych argumentów czy głosować na daną partię