Wpis z mikrobloga

@Altru: szury nadal nie mogą się pogodzić że w niczym nie mieli racji i na każdym kroku muszą przypominać na jakich idiotów wyszli? stare, znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Altru: jak durnym trzeba być, żeby obnosić się z nieszczepieniem xD Obyś się tylko nie rozmnażał, bo szkoda żeby dziecko zdechło na byle co albo dostało paraliżu po polio
srak. Normalni ludzie już zapomnieli o tym, że była pandemia. Tylko szury jeszcze na siłę próbują kogoś tym zainteresować, żeby pokazać jacy są niezależnie myslący xd

Znowu nie mieliście racji, hahahaha.

@Tymajster: W czym nie mieli racji? Że po tym całym cyrku politycy i covidioci będą próbować całą sprawę zmieść pod dywan jakby nigdy nic?
Normalni ludzie już zapomnieli o tym, że była pandemia


@Tymajster: i to jest bardzo poważny problem. Ze ludzie tak łatwo i tak szybko zapominają.

W tamtych latach działo się bardzo dużo złego. Mieszanie w prawie. Nielegalne mandaty. Wolna amerykanka w szpitalach. Szczucie na siebie ludzi. Reklamowanie niesprawdzonych informacji przez celebrytow, dziennikarzy, lekarzy.

O tym powinniśmy długo pamiętać. Ludzie, którzy stali za powyższym powinni na wiele lat stracić zaufanie.
mowanie niesprawdzonych informa


@sasik520: i restrykcje i szczucie i zakazy i obozy - wszystkie mozliwe media robiły papkę z mózgu i kazały wręcz zamykać tych, którzy hurr durr jeszcze nie wzieli szczepionki [która okazała się zwykłym fejkiem ,proszę nie dilować, bo na każde pytanie mam co najmniej 4 zaorania]. To było straszne i to warto pamiętać. To, jak łatwo manipulować kowalskim i jak łatwo nastawić ludzi przeciw sobie, tworząc obozy anty
Ale jak to znikają obostrzenia? Przecież miały tylko wzrastać i doprowadzić do całkowitej kontroli społeczeństwa a szczepienia miały być przymusowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szury nie miały racji?


@kukold: podziękuj szurom że to się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tymajster: Patrząc na obie grupy myślę jednak że to "szury" miały więcej racji. Nie chcieli to nie przyjmowali ani szczepionek, ani mandatów. A tak jak piszesz, życie toczy się dalej. Ja również jestem niezaszczepiony, żadna dawką a to że zrobiłem bardzo dobrze nie przyjmując szczepionki świadczy fakt że bardzo wielu moich znajomych żałuję że przyjęło szczepionkę a połowa drugi raz by nie dała się zaszczepić żadna dawką.
@Altru: szczycisz się tym że nie dbasz o zdrowie? Co ty nato aby każdy niezaszczepiony w szpitalu płacił z własnej kieszeni za swoje leczenie? Oczywiście że mi nie odpowiesz na to pytanie, nigdy nie odpowiadacie xddd
@Altru teraz dzieje się coś grubszego na co VPN już nie pomoże. Teraz mamy wojnę słowa w formacie adresów DNS, ale każdy i tak powie żeś debil. obserwuj, a nawet lepiej - zajmij się czymś bez internetu.
kiedy pisałem o dyrektorze szpitala w Pszczynie i że nie poniósł konsekwencji - rok temu,- wyniki znikały w oka mgnieniu za sprawą magicznej ochrony danych osobowych i nikogo nie zainteresowałem tą magiczną sztuczką.
dzisiaj już
@luxkms78 @Altru teraz dzieje się coś grubszego na co VPN już nie pomoże. Teraz mamy wojnę słowa w formacie adresów DNS, ale każdy i tak powie żeś debil. obserwuj, a nawet lepiej - zajmij się czymś bez internetu.
kiedy pisałem o dyrektorze szpitala w Pszczynie i że nie poniósł konsekwencji - rok temu,- wyniki znikały w oka mgnieniu za sprawą magicznej ochrony danych osobowych i nikogo nie zainteresowałem tą magiczną sztuczką.
Wtedy
@Krupier: zaraz, przeciez szczepionki mialy sprawic to ze pandemia sie skonczy i de facto sie skonczyla. Fuck logic? Co do tego calego cyrku jaki byla naookolo, przymusow, zamykania lasow cmentarzy to juz jest inny temat, ale faktem jest ze szczepionka calkiem dobrze sobie radzila z pierwszymi szczepami. Teraz oczywiscie szczepienie sie jakakolwiek dawka nie ma sensu, ale jak tylko wyszly szczepionki to akurat mialo.
@prych nie miało bo i tak ten wirus nie był jakoś szczególnie groźny od samego początku. Tzn. kto chciał niech się szczepił, mi to wisi. Natomiast wymuszanie szczepień, dawanie przywilejów zaszczepionym, nagonka na niezaszczepionych itp. to był zwykły skandal.

Przypominam, że szczepionka w żadnym momencie swojego istnienia nie zatrzymywała transmisji wirusa pomimo tego, że zapewniano (a więc klamano) o tym. Więc zakażeni zaszczepieni łazili wszędzie (bo im dano przywileje i większość z
@kukold: no widzisz, to że nie ciągnęli tego dalej to tylko nasze szczęście albo ich łaska, bo eksperymentowali z naszymi reakcjami na coraz większy uścisk, więc to nie do końca tak, że "szury" się zesraly z teoriami spiskowymi, bo to właśnie druga strona straszyła niezaszczepionych, że bedą umierać i że pozamykają ich w domach, i dlatego "szury" o tym nie zapomną nigdy bo nie wolno o takich rzeczach zapominać, bo tyrania
W czym nie mieli racji? Że po tym całym cyrku politycy i covidioci będą próbować całą sprawę zmieść pod dywan jakby nigdy nic?


@ibilon: zamknij dupę. Ty nikomu nie odpisujesz, możesz turlać dropsa.

i to jest bardzo poważny problem. Ze ludzie tak łatwo i tak szybko zapominają.


W tamtych latach działo się bardzo dużo złego. Mieszanie w prawie. Nielegalne mandaty. Wolna amerykanka w szpitalach. Szczucie na siebie ludzi. Reklamowanie niesprawdzonych informacji
Natomiast wymuszanie szczepień, dawanie przywilejów zaszczepionym, nagonka na niezaszczepionych itp. to był zwykły skandal


@Krupier: bardzo dobrze że tak było. Jak inaczej zwiększyć poziom zaszczepnia? Własnie tak.
Przecież kiedyś w końcu będzie jakaś groźniejsza pandemia i jak poazał covid-19 w społeczeństwie jest dużo szurów, z którymi po dobroci się nie da.
Ta choroba nam pokazała, że z poziomem foliarstwa w społeczeństwie jest coraz gorzej, więc trzeba będzie więcej przymusu. Podziekujcie Konfederatom,
Patrząc na obie grupy myślę jednak że to "szury" miały więcej racji


@heralekk: nie miały racji, bo do posiadania racji, trzeba mieć mózg z funkcją myślenia.
A to naukowcy myśleli i czasami się mylili. A szury po prostu czekały na to, co powiedzą naukowcy i oni wtedy mówili coś odwrotnego. WIęc czasem mieli coś na kształt racji, gdy naukowcy byli w błędzie.

Poza tym taki szur mówi wszystko co się da,