Wpis z mikrobloga

#f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyrk F1:

Toto Wolff został miliarderem (licząc w dolarach amerykańskich). Współwłaściciel zespołu Mercedes znalazł się na liście > dziesięciu nowych miliarderów w świecie sportu opublikowanej przez magazyn Forbes. Razem z nim są na niej LeBron James, > Tiger Woods oraz współwłaściciele lub właściciele amerykańskich klubów sportowych.

Forbes musiał bardzo wysoko wycenić Mercedesa (Wolff ma 1/3 udziałów), że oszacowali majątek Wolffa na miliard dolarów. > Wolff ma także niewielkie udziały w Astonie Martinie (producent samochodów), kilka lat temu miał udziały w Williamsie, ale je > sprzedał firmie Dorilton Capital. Jest także menadżerem kierowców
  • 10
@MaiM: On nie był raczej takim zerem nigdy, w wywiadzie dla Eleven mówił, że pierwszą prace w miał w Warszawie w banku - to wiesz, raczej typek z ulicy nie dostanie się do motorsportu ani banku koło 1999/2000/2001. Teraz to są stypendia dla zdolnych, programy typu młodzi w firmie a wtedy tylko układy. Także Toto to raczej ktoś kto zawsze miał większe lub mniejsze plecy.
@RitmoXL: no i chwała mu za to - miał plecy i potrafił zrobić z nich użytek. Dostał szansę i ją wykorzystał. Nic nikomu nie ukradł, nikogo nie skrzywdził, nawet chciał zaprosić Polaka Rodaka do domku w górach.

Brzmię jak kibic Mercedesa, ale nim nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy jeżdżę swoją Hondą, mruczę pod nosem: FORZA FERRARI! ( ͡ ͜ʖ ͡)
to wiesz, raczej typek z ulicy nie dostanie się do motorsportu ani banku koło 1999/2000/2001.


@RitmoXL:

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu i przez kilka miesięcy pracował we wiedeńskim banku[3][5], zaś „jako stażysta trafił nawet do polskiego oddziału Raiffeisen w Warszawie”[4].
Wydaje mi się, że to jednak nie takie dziwne... pracuje sobie po studiach w Wiedniu, zna Polski to go posłali do Polski żeby sobie popatrzył jak się otwiera nowe oddziały...
On nie był raczej takim zerem nigdy, w wywiadzie dla Eleven mówił, że pierwszą prace w miał w Warszawie w banku - to wiesz, raczej typek z ulicy nie dostanie się do motorsportu ani banku koło 1999/2000/2001.


@RitmoXL: W tych latach akurat podobono zachodnie korporacje/banki często wysyłały swoich menadżerów do nowo otwieranych spółek w Polsce, aby szkolić rodowitych polskich menadżerów zachodniej kultury biznesu czy kultury korporacyjnej oraz wymogów gospodarki kapitalistycznej, bo