Wpis z mikrobloga

Na mojej je*anej wsi zmienili rozkład autobusowy, tylko karteczki o tym przyklelili dopiero popołudniu kiedy już dawno byłem w domu. Jak zawsze z rana przygotowałem się do pracy a tu ch*j pojechał nie autobus. Musiałem wsiąść urlop na żądanie i dupa został mi już tylko 1 dzień urlopu, i w pracy zaś wszyscy będą się potem do mnie przypi*rdalać że robie sobie wolne kiedy chce i kiedy jest najwięcej roboty. Młodzieży uczcie sie, bo jak nie to traficie na takich mentalnych Januszy w kolchozie jak ja trafiłem. Je*ane #zalesie Je*any #januszex
#przegryw
  • 14
@MajsterOfWihajster: Mam umowe o prace na czas określony, co 1 caly miesiąc przepracowany dostaję 2 dni urlopu. Tylko że na początku stycznia wymyślili sobie postój i kazali pracownikom wsiąść urlopy, bo nie mają jak inne zakłady produkcyjne urlopów postojowych. A już wtedy musiałem wsiąść kilka dni bezpłatnego urlopu, a nawet jeszcze przez kilka dni chodzić do pracy pomimo że już nic nie było produkowane. Teraz przede mną jeszcze postój wakacyjny i
@Robotnik_Czterobrygadowy co to znaczy kazali wziąć (nie wziąść) urlopy? Jak robią sobie postój to ich problem a nie twój. Co w sytuacji gdy wykorzystałem urlop wcześniej?
Dla mnie to jakiś absurd że pracodawca mi mówi kiedy mam iść na urlop wypoczynkowy.
Tylko że na początku stycznia wymyślili sobie postój i kazali pracownikom wsiąść urlopy, bo nie mają jak inne zakłady produkcyjne urlopów postojowych. A już wtedy musiałem wsiąść kilka dni bezpłatnego urlopu, a nawet jeszcze przez kilka dni chodzić do pracy pomimo że już nic nie było produkowane. Teraz przede mną jeszcze postój wakacyjny i kolejne urlopy wezmą i mam opcje przyjść do pracy na tydzień albo tydzień bezpłatnego.


@Robotnik_Czterobrygadowy: No nieźle
@MajsterOfWihajster: w dodatku chłop pracuje na minimalnej krajowej robiąc obowiązki z wyższych stanowisk, bez dopłaty za nie. I jeszcze musi brać urlopy bezpłatne.

Co??????????????????????????

czy chłop do siebie absolutnie żadnego szacunku nie ma?

innych magazynów nie ma? dosłownie chyba każda inna praca będzie lepsza, bo nie będzie tracił pieniędzy przez to, że sobie fabryka smrodu postój robi XDDDDD