Wpis z mikrobloga

@SayNoToPrzegryw: O, we Wrocławiu już maj się zaczął. Fajnie.

Możesz sprawdzić jaka była pogoda 25 kwietnia w Białymstoku, bo mam pewne plany i skoro jest okazja dowiedzieć się z pewnego źródła, które już przeżyło ten dzień, to trzeba skorzystać.

Pozdrawiam.
@MamByleJakiNick:

Na przeważającej części kraju spodziewamy się ujemnych anomalii przekraczających 4°C i jedynie nad Bałtykiem i na wschodzie kraju wartości będą nieco niższe, jednak i tam prognozowane TMIN będzie niższa niż wartości wieloletnie. Należy podkreślić, że w południowej części kraju wartości anomalii spadną lokalnie poniżej -10°C.


IMGW
@SayNoToPrzegryw: Ale o czym mam pisać? Mamy trzeci dzień kwietnia i w pogodzie nie wydarzyło się nic wartego opisania. Normalny lekko chłodny epizod wiosenny.

Od kiedy to się martwisz o plony?
Od kiedy to interesują cię statystyki?

Mógłbym zaorać cię statystykami, ale robiłem to już tyle razy, że nie mam ochoty.

Także, do budy upalarzu i siedzieć cicho.

Pozdrawiam.
@2aVV: Dużo mnie interesują. Twoje statystyki są gówno warte i jednostronne. W skrócie sraczke masz o zimę, a jak wiosna jest zimna to nic się nie dzieje. Za to jak pojawi się pierwszy ciepły dzień w okolicy lata to uga buga koniec świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)