Wpis z mikrobloga

@SayNoToPrzegryw: Szkoda tylko, że wiosna 2023 nadal jest znacznie powyżej normy, czyli jednoznacznie ciepła.

A, że lewackie statystyki są złe wiemy od dawna, niech żyje chłopski rozum.

W środę będziemy mieli 10 rocznicę pewnego zajebistego wydarzenia pogodowego. Jak dzisiaj się zesrałeś o zwyczajny kwietniowy dzień to chciałbym zobaczyć sraczkę sprzed 10 lat. Oczywiście obecnego ciebie, bo co mógłby mi powiedzieć czterolatek.

Pozdrawiam.
@2aVV:

Szkoda tylko, że wiosna 2023 nadal jest znacznie powyżej normy, czyli jednoznacznie ciepła.


COO XD Wszędzie w IMGW nawet piszą, ze aktualne wiosenne temperatury są anomalne poniżej normy i prawdopodobnie przez blokadę cyrkulacyjną to będzie 3ci z rzędu zimny kwiecień… ale nie, pan @2aVV jak napisze, ze to norma to norma. Nieważne, co piszą lewackie portale pogodowe XD
Ps. No tak, gadam z osobą u ktorej w jego utopijnej wersji
@SayNoToPrzegryw: Upalarz wściekły jest niebezpieczny. Dobrze, że przeczytałem to dopiero rano, bo bym nie zasnął.

Miałem już nie odnosić się merytorycznie do twoich pieniackich komentarzy, ale widzę, że ci zaraz żyłka pęknie od tego potężnego zesrania, więc zrobię wyjątek.

prawdopodobnie przez blokadę cyrkulacyjną to będzie 3ci z rzędu zimny kwiecień


@SayNoToPrzegryw: Potrzebne źródło. Szczególnie, że gdyby prognozy przewidywały duże ocieplenie to z twojej strony byłoby klasyczne #!$%@? o tym, że
@SayNoToPrzegryw:

Taki będzie początek kwietnia ale niekoniecznie cały miesiąc.


Na mapie piękny biały kolor oznaczający, że temperatura w Polsce będzie w normie. I piękne samozaoranie. Szanuję, że nawet nie udajesz, że potrafisz czytać.

Chłopie temperatury jednocyfrowe w kwietniu równa się zimno i anomalia. Kwiecień to już pora na dwucyfrowe temperatury ze słońcem, a nie grudniowe wartości.


@SayNoToPrzegryw: Potrzebne źródło. Fajnie, że 3 dni kwietnia determinują cały miesiąc. Dzięki temu możemy
@2aVV:

Na mapie piękny biały kolor oznaczający, że temperatura w Polsce będzie w normie

Miałem tu na myśli blokadę cyrkulacji, a prognozy i tak pokazują zimny kwiecień.

więc można twierdzić, że cała zima miała temperatury majowe.

Ale takie prawdziwe majowe, czy Twoje utopijne ze średnią 8 stopni?

Czekam, aż się zacznie 20 stopni ze słońcem i ja już się zamykam wtedy do pierwszego zimna do jesieni, tylko się skupie na oraniu
ja już się zamykam wtedy do pierwszego zimna do jesieni


@SayNoToPrzegryw: Zrobię screen z tego wpisu i mam nadzieję, że dotrzymasz słowa. Chociaż doskonale wiemy, że nie.

a prognozy i tak pokazują zimny kwiecień.


@SayNoToPrzegryw: Tylko, że nie pokazują zimnego kwietnia. Pokazują kwiecień w normie.

Ale takie prawdziwe majowe, czy Twoje utopijne ze średnią 8 stopni?


@SayNoToPrzegryw: Ale to takie prawdziwie grudniowe czy twoje utopijne ze średnią 8 stopni?