Wpis z mikrobloga

@waro: "Trzeba ukarać gwałciciela tak żeby nikt tego więcej nie robił" XDDDDDDDDD Tak, już widze jak kary za gwałt odstraszają gwałcicieli. Do tej pory masz pare krajów które karają za to śmiercią, w USA nie jeden za to został nawet zabity i jakoś dalej były gwałty, są gwałty i będą gwałty. No ale czego oczekiwać od sojarza którzy nie ma pojęcia o życiu xD
zasłaniają się obroną życia jak chodzi o temat aborcji i sprawiedliwością społeczną jak chodzi o karę śmierci


@e_m_p: Następny bajkopisarz z lewej strony. xD

Morderca traci prawo do życia bo tego wymaga normalna sprawiedliwość a nie żadna "społeczna".
@Kryspin013: Widać żeś nieogarnięty. Nie w 0.001s od tylko w momencie. W momencie gdy powstaje nowy, unikalny zestaw genów gotowy do rozwoju.


@Bartholomew: ja nie ogarnięty. To opisz proces jak dochodzi do zapłodnienia i od którego momentu od czasu stosunku dochodzi do pierwszego podziału komórek. Hmm?
@Kryspin013: Wyznaczyłeś jakiś czas od zapłodnienia do stania się człowiekiem, jakby od 0.0001 s był człowieka a do 0.00009 s coś innego. No nie - nie dzielimy włosa na czworo. Człowiek jest człowiekiem od momentu powstania unikalnej kombinacji genów determinującej cechy odrębnego organizmu (odrębnego od matki i od ojca).
@Kryspin013: Wyznaczyłeś jakiś czas od zapłodnienia do stania się człowiekiem, jakby od 0.0001 s był człowieka a do 0.00009 s coś inneg


@Bartholomew: Nie mordo, pokazałem że to jest absurd i że takiej granicy nie ma.

Człowiek jest człowiekiem od momentu powstania unikalnej kombinacji genów determinującej cechy odrębnego organizmu


@Bartholomew: Już pisałem wyżej. Dyskusja głównie opiera się o emocje i poglądy. Granica 12 tygodni została ustalona dlatego, że wiemy
pokazałem że to jest absurd i że takiej granicy nie ma


@Kryspin013: Brawo.

Granica 12 tygodni


No j JEB - w jednej linijce piszesz, że granice to absurd, w drugiej, że są zajebiste.

Tak się właśnie z Wami gada.
No j JEB - w jednej linijce piszesz, że granice to absurd, w drugiej, że są zajebiste.


@Bartholomew: zrób jeszcze jednego fikołka bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem xD

Tak się właśnie z Wami gada.


Ehh... Dyskutuj tu z katolem potem.