Wpis z mikrobloga

Wczoraj na saunarium aquaparku Wrocławskiego: siedzę sobie w jacuzzi i nagle czuje że ktoś mnie łapie za #!$%@? xD pytam się co ty robisz? gość jakby mnie nie słyszał, to głośni się pytam czy ty mnie #!$%@? macasz? gość wstaje i bez słowa wstaje i wychodzi, idę za nim i krzyczę że cię zgłoszę, to ten mówi żebym go zgłosił z uśmiechem xD mówię dobrze #!$%@? pedale. wracam z obsługą i gość się ulotnił. Polecam sauny miejskie. Pedalstwo to opanowało i nawet po pracy nie można odpocząć. Czują się zupełnie bezkarnie. najgorsze że nie można go nawet uderzyć, bo ty będziesz przestępcą xD
#zalesie #lgbt #aquaparkwroclaw #wroclaw #pedalarze
  • 37
@666qwerty według polskiego prawa to ja bym był przestępcą a nie on. Taki obrzydliwy pedał się wyprze, bo tego nie widać jak cię łapie za śmigło, a jak go ruszysz to mają na kamerach to
@bradiaga: może. Wprawdzie historia mojej przeglądarki mogłaby poddać to w wątpliwość.
Jeśli tak strasznie boisz się stwierdzić, czy facet jest przystojny czy nie to chyba sam powinieneś się zastanowić z czego ten strach pochodzi.
Oczywiście nic nie usprawiedliwia obmacującego cię kolesia - czy byłbyś homo, hetero czy helikopter bojowy.