Wpis z mikrobloga

Wczoraj na saunarium aquaparku Wrocławskiego: siedzę sobie w jacuzzi i nagle czuje że ktoś mnie łapie za #!$%@? xD pytam się co ty robisz? gość jakby mnie nie słyszał, to głośni się pytam czy ty mnie #!$%@? macasz? gość wstaje i bez słowa wstaje i wychodzi, idę za nim i krzyczę że cię zgłoszę, to ten mówi żebym go zgłosił z uśmiechem xD mówię dobrze #!$%@? pedale. wracam z obsługą i gość się ulotnił. Polecam sauny miejskie. Pedalstwo to opanowało i nawet po pracy nie można odpocząć. Czują się zupełnie bezkarnie. najgorsze że nie można go nawet uderzyć, bo ty będziesz przestępcą xD
#zalesie #lgbt #aquaparkwroclaw #wroclaw #pedalarze
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
mam tylko nadzieję że uda się ich skutecznie łapać i zgłaszać na policję. Szkoda żeby ludzie bali się chodzić na sauny przez zboczone pedalstwo
  • Odpowiedz
@bradiaga: czyli niby na kamerach będzie widać jak kogoś bijesz, ale to że łapie cię za kuśkę już nie? XD wtedy co się dzieje kamera sama się odwraca czy inny gej to robi, żeby nie było śladów i wszyscy mogli biednego wykopka macać i łapać za #!$%@?? XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@sked na zewnętrznym jacuzzi, które jest elementem dużego basenu leży w rzędzie wiele osób, nie ma szans żeby było widać jak to robi pod wodą, jak wale pedała na ryj już z pewnością, pomyśl. Zresztą on to już na pewno robił nie pierwszy raz, widać że pewny siebie i bezkarności. Schemat tego oblecha: on nieruchomo rozgląda się na wszystkie strony, a ręką pod wodą chodzi.
  • Odpowiedz