Wpis z mikrobloga

@kinson: Ignorując moje sympatie i antypatie polityczne, to w sumie zastanawiające jest to, że nagle z dnia na dzień portal społecznościowy został zalany krytycznymi postami jednej partii politycznej, po ukazaniu się niewygodnych sondaży. Nie mówię, że wszystkie posty krytyczne wobec konfederacji to trolle i boty, ale zastanawiam się, czy odpowiednio przygotowana grupa osób, nie jest w stanie sterować nastrojami politycznymi na małym portalu społecznościowym, forum, lub facebookowej grupie.
Jest też, opcja,
Pobierz inshallah - @kinson: Ignorując moje sympatie i antypatie polityczne, to w sumie zasta...
źródło: il_fullxfull.1982119291_oeti
@inshallah: Wychodzi sondaż, w sumie dużo się nie dzieje na wypoku poza konfiarzami typu "tej siły teraz nie powstrzymacie, lewaków dupa boli". Potem wychodzi wywiad z konfiarzem w którym konfiarz okazuje się konfiarzem, wykop wrze od beki z konfiarza i ogólnie Konfederacji Niezależnych Systemów.

Czy to aby przypadkiem nie jest zorganizowana akcja? Ja tylko zadaje pytania.
Potem wychodzi wywiad z konfiarzem w którym konfiarz okazuje się konfiarzem, wykop wrze od beki z konfiarza i ogólnie Konfederacji Niezależnych Systemów.


Czy to aby przypadkiem nie jest zorganizowana akcja? Ja tylko zadaje pytania.

Odpowiedz


@JustTheDude: Może tak być, ale może też być to zorganizowana akcja systemu LGBT-Bot4, która chce zniszczyć konserwatywne wartości i 100 jednostronowych ustaw xd

@inshallah: Nigdy wyborów nie wygrała partia czy polityk którego popierają dzieci z portalu ze śmiesznymi obrazkami ale nadal żyją w tej swojej "ekskluzywnej grupce piwniczaków" myśląc, że w Polsce jest lub będzie dokładnie tak jak oni między sobą popiszą sobie na wykopie.
Nigdy wyborów nie wygrała partia czy polityk którego popierają dzieci z portalu ze śmiesznymi obrazkami ale nadal żyją w tej swojej "ekskluzywnej grupce piwniczaków" myśląc, że w Polsce jest lub będzie dokładnie tak jak oni między sobą popiszą sobie na wykopie.


@pikpoland: No jak to nie wygrał polityk popierany przez wykop, przecież Korwin i Braun w końcu weszli do sejmu do sejmu, czyli wygrali. A to, że pisanie ustaw na jedną
że nagle z dnia na dzień portal społecznościowy został zalany krytycznymi postami jednej partii politycznej, po ukazaniu się niewygodnych sondaży


@inshallah: Ale ty mylisz powody... Równie dobrze można napisać, że wykop zalewa armia botów-fanów piłki nożnej za każdym razem jak gra nasza reprezentacja.. Albo wykop zalewa armia botów-fanów Harrego Pottera za każdym razem jak TVN puszcza Pottera, albo armia botów-przeciwników nowego wykopu xDD

Jest wydarzenie to jest ono komentowane, czy to
@inshallah: niby tak, ale jednak całkiem inaczej.
Procentowy udział prawactwa wzrósł po uruchomieniu nowego Wykopu, bo dużo casualowych użytkowników odeszło. Ale fanatycy nie.
Potem zaczęli się za bardzo rozbestwiać i teraz zaczęli być kontrowani. To, że tematyka Konfederacji jest teraz na topie spowodowane jest tymi wpisami "hehe, zagłosuję na Konfę, żeby zrobić na złość kobietom".
Ignorując moje sympatie i antypatie polityczne, to w sumie zastanawiające jest to, że nagle z dnia na dzień portal społecznościowy został zalany krytycznymi postami jednej partii politycznej, po ukazaniu się niewygodnych sondaży.


@inshallah: przecież 2 dni wcześniej cały wykop znikąd został zalany postami wychwalającymi konfę
@inshallah: merytorycznie to ja się mogę wypowaidać na tematy związane z paleontologią. Ale spokojnie, nie buduję podziałów z konfiarzami, liberałami i komunistami IRL, mam przeszkolenie z metod postępowania z ludźmi niedorozwiniętymi i ogromne zasoby cierpliwości. Ale nie używam ich w internecie jeśli ktoś nie potrafi się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem pod tym co wysrał (lub napisał z sensem, różnie to bywa) w internecie.