Wpis z mikrobloga

Postanowiłem sprawdzić czy znajdę na badoo jakąś chętną na sponsoring xd. Odkopałem stare konto, dodałem nowe zdjęcia, ustawiłem lokalizacje na Warszawę i zaznaczyłem w opisie, ze jestem zainteresowany płaceniem za kobietę. Jakoś godzinę od założenia konta była cisza, ale w końcu zaczęły wpadać jakieś polubienia i po 28 godz uzbierałem ich 220 xD. Wstawiam poniżej kilka rozmów, których przeprowadzanie zajeło mi może z godzinę.

#blackpill #tinder #zwiazki #badoo #seks #divyzwykopem #przegryw
JohnRborodo - Postanowiłem sprawdzić czy znajdę na badoo jakąś chętną na sponsoring x...

źródło: 1 rozmowa

Pobierz
  • 53
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@John_R_borodo: W sumie dobry pomysł na eksperyment XD stworzyć 3 profile o różnym poziomie atrakcyjności. Zasugerować sponsoring w opisie każdego profilu. Ciekawe jak by wypadł każdy profil. ile było dziewczyn zainteresowanych, jak wyglądały, jaki cennik, jak przebiegała rozmowa. I zrobić statystyki dla poszczególnych miast. Ciekawe gdzie jest największe #!$%@?, oraz na ile się nasze witaminki wyceniają( ͡ ͜ʖ ͡)
@John_R_borodo: ogólnie to zawsze się mówiło że każda baba chce choć raz spróbować hyhy "sponsoringu" bo je to kręci. Oczywiście żadna się do tego wprost nie przyzna, ale jak zagada jakiś nieznajomy typ który jest spoza kręgu jej znajomych to brzmi dla niej jak świetna przygoda i jeszcze pjeniążki dają..