Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: w Łodzi jest dokładnie to samo, osiedle Sokołówka, pisałem kilka dni temu, podnieśli z dnia na dzień bardzo grubo wszystkie lokale. to będzie trend który się rozleje po kraju. myśleliście że dostaniecie tani kredyt i kupicie tanie nieruchy? nie, zaoszczędzoną różnicę w racie oddacie Panu Deweloperowi w zębach, albo gówno kupicie :) tak działa gospodarka centralnie sterowana w zderzeniu z wolnym rynkiem
inna sprawa czy pisowcom dobrze się przełoży na słupki jak pomogą trzem osobom na 100, a pozostałe 97 osób będzie #!$%@? bo znowu ceny +30% XD


@affairz: ten ich @% kredo bez odcięcia popytu inwestycyjnego i TO JUŻ a nie za rok, oraz bez ustawienia progów cenowych, nie ma sensu.
@wuwuzela1: no popatrz, pisowiec nieudacznik buda zrobił coś bez sensu, kto to widzioł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żałuj że nie obserwowałeś jego kampanii na prezydenta łodzi, dobra beka była XD przegrał chyba 70% do 20-kilku
@wuwuzela1: nawet przy takich zalozeniach ten kredyt jest jakims nieporozumieniem. Kiedy polacy zaczna wysmiewac absurdalna kielbase wyborcza? Teraz co wybory bedziemy rozdawac kredyty? Pis kompletnie #!$%@? mentalnosc ludzi, chyba 500 plus bylo kluczowym krokiem i te #!$%@? dodatkowe emerytury. Wszyscy sie smiali ze ich #!$%@? przed wyborami, potem to wprowadzili i cyk! Nosacz sundajski mode, dej wincyj! Dej mie! Jemu dales, kiedy mie dosz? Nosz #!$%@? mac... przepadla nam reszta zdrowego
@Kutafonix215: zastanawiałem się przez chwilę czy potem po pierwszej ogromnej fali kredytów 2% deweloperzy obniżą te ceny albo czy będą dawać promki, ale potem dotarło do mnie że nie wiem jakim cudem xD po pierwszej fali kredytowców, czyli za rok od dziś pieniądz pewnie znów straci wartość o około 1/5 lub o 1/6.
Pobierz
źródło: szympans
@Kutafonix215: @affairz @wuwuzela1 właśnie średnio jest to pod ten kredyt dwa procent. Nie rozumiem jaką technikę sprzedażowa realizuje ten dew. Inwestycja jest między torami a stacja benzynowa. Mieszkania były wycenione tanio jak na położenie w Krakowie i to co jest w standardzie a i tak się super nie sprzedawały. Bloki już prawie stoją, dev realizuje ja za swoje pieniądze. Nie ma u nich możliwości negocjowania umowy pod terminy bk2. Może gra
@poison101: chyba odpowiedziałeś na swoje pytanie, nie gra pod nic, po prostu realizuje za swoje pieniądze i pewnie nie goni go specjalnie czas.
Co się dzieje z rynkiem nieruchomości to jakaś paranoja, niedługo limitu bk2% zabraknie na kawalerkę w większym mieście.
@poison101: może to jest gra pod to, że muszą więcej zarobić, aby biznes przy tej inflacji się spiął i mieć budżet na kolejne inwestycje. Może grają w grę albo zysk sensowny albo bailout i państwo pomóz bo ludzie zostaną z kredytami bez mieszkań.