Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W jaki sposób ponownie nauczyć się używać papieru toaletowego? Po wybuchu pandemii przez 3 lata pracowałem z domu i przez ten czas wyrobiłem sobie nawyk, żeby po załatwieniu potrzeby nr 2 myć się, zamiast rozsmarowywać resztki papierem. Kiedy Januszex wezwał, moim honorem był powrót do biura, a tam pojawił się problem pod tytułem "obrzydzenie do używania papieru". Robię co mogę, żeby nie załatwiać się w pracy, ale nie zawsze się to udaje i potem czuję się brudny... Tak mi się przytrafiło dzisiaj i pierwsze co zrobiłem, to prysznic i dokładne wymycie.
Ten wpis może brzmi jak żart, ale dla mnie to poważny problem. Ciężko będzie mi się kontrolować i nie zawsze zapanuję nad potrzebami fizjologicznymi, żeby wytrwać do powrotu do domu.
#pracbaza #korposwiat #gorzkiezale #gownowpis



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
Oglądnij filmiki jak to się robi poprawnie, a potem spróbuj kilka razy w domu. Kiedyś to robiłeś, więc bardziej kwestia przypomnienia niż nauki od początku, pewnie jakieś odruchy znów się aktywują po paru razach.
M4rcinS - Oglądnij filmiki jak to się robi poprawnie, a potem spróbuj kilka razy w do...