Wpis z mikrobloga

@Usunelem_Konto: Jego obowiązkiem prawnym jest płacić. Ma wyrok sądu w tej sprawie. Jeśli nie płaci, grozi mu powrót do przeszłości. Wtedy dopiero będzie miał utrudniony kontakt z synem. A babsko wykorzysta ten argument na jego niekorzyść twierdząc, ze nie płacąc alimentów sam świadomie naraża się na kryminał więc wcale mu na kontakcie z synem nie zależy.
Płacić i walczyć o swoje.
  • Odpowiedz
@nozyczkisieodezwa: Chłop chciał nadrobić lata socjalizacji które stracił siedząc w więzieniu. Za szybko dziewczyna i za szybko dzieciak. Do tego gruba kasa która była w zasadzie pewniaczkiem do wyciągnięcia. No cóż Niestety w dzisiejszym świecie nawet problem zaufać samemu sobie a co dopiero drugiej osobie.
  • Odpowiedz
ciekawe czy była rozdzielnosc majątkowa


@deiceberg: Rozdzielność majątkowa nie ma nic do alimentów, ba może płacić alimenty tylko na nią, nawet gdyby nie mieli dzieci. W ogóle intercyzy sąd nie musi uwzględniać też swoją droga w takiej formie, nadal to powoduje czesto spory o majątek. Za to może płacić, albo wracać do więzienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz