Wpis z mikrobloga

Widzę że na mirkoblogu ciągłe szczucie na konfederację. Lewarom jak zwykle piana cieknie z pyska, bo nie mogą znieść że coraz więcej osób niecierpi lgbt i komuny i chce głosowac na konfederację. Ja też popieram konfederację, głównie dlatego że sprzeciwają się takim chorym wartościom jak lgbt, aborcja, ateizm/satanizm, puszczalstwo, parytety dla kobiet, jedzenie robaków, śmiercionki, komunizm. Tak, to są chore wartości, a lewary jeszcze promują je, co za obrzydlistwo. Ale czego oczekiwać po lewarach - sami paprają o tym że pis szczuje itd - z tego co widze to tylko platforma i lewica szczuje bez przerwy na katolików, na konserwatystów, na polaków, na szafarowicza, teraz na konfederację. Nie widziałem nigdzie żeby prawica szczuła na lewicę, a jak już, to jest to odpowiedź na ich chore poglądy i nie jest to szczuciem. Banda hipokrytów, którzy widzą źbło w oku wszędzie, a nie widzą w swoim oku belki

#bekazlewactwa #polityka #bekazneuropy #neuropa #konfederacja #prawica #teczowepaski #lgbt #komunizm #aborcja #bekazateistow
  • 10
sprzeciwają się takim chorym wartościom jak lgbt, aborcja, ateizm/satanizm, puszczalstwo, parytety dla kobiet, jedzenie robaków, śmiercionki, komunizm


@ANTYPOLAND: Jeszcze dopisz marksizm kulturowy, żydostwo, klękanie przed USA, UE i zapinanie pasów podczas jazdy, #!$%@? lewackie wartości
@ANTYPOLAND:

Ja też popieram konfederację, głównie dlatego że sprzeciwają się takim chorym wartościom jak lgbt, aborcja, ateizm/satanizm,


To to są jak najbardziej idealne oszołomy dla ciebie. My natomiast robimy to z troski o jeszcze normalnych ludzi, którzy zdesperowani łapią się na tani populizm a przymykają oko na resztę.
@ANTYPOLAND:

Ja też popieram konfederację, głównie dlatego że sprzeciwają się takim chorym wartościom jak lgbt, aborcja, ateizm/satanizm, puszczalstwo, parytety dla kobiet, jedzenie robaków, śmiercionki, komunizm


Czyli popierasz:
1. Ludzi, którzy negatywnie traktują mniejszość seksualną?
2. Brak aborcji, która akurat może uratować życie kobiety, uniknąć problemów gdy wiadome jest że dziecko urodzi się upośledzone, albo gdy kobieta została zgwałcona.
3. ateizm to brak wiary, nie wierząc w zmyślone postacie jest lepsze niż