Wpis z mikrobloga

@bastek66: Ja tak samo jak @Deska_o0 miałem przygodę z popieraniem Korwina(choć i tak sam korwin był dużo lepszy niż to połączenie z narodowcami zwane konfederacją), też wierzyłem w hasełka o braku podatków i wolności :D taaaa tą wolność idzie zobaczyć w postach przedstawicieli konfy :D ,,Jesteśmy wolnościowa partią, ale zakażemy wszystkiego co wyda nam się niemoralne i jest niezgodne z kościołem" XD

nawet wyżej na mirko jest fajny przykład :D
Pobierz sayanek - @bastek66: Ja tak samo jak @Deska_o0  miałem przygodę z popieraniem Korwina...
źródło: 531
zaskakujące jest jak z wiekiem da się wyrosnąć z tego co jeszcze niedawno wydawało się prawdą objawioną xD


@Janusz_Conway: A pomyśl, jaki to przypał, że cześć jednak nie wyrasta xD

Chociaż w sumie zabawne, że na początku człowiek się dziwił, jak to Korwiniści mogli wejść w koalicję z tymi strasznymi narodowcami. A teraz wychodzi na to, że oni najnormalniejsi z całej tej bandy i jedynym im przynajmniej troszkę jeszcze na kraju
@Antidotum119 ex kuc here. wpis nie jest relatable, bo ja nie zagłosuję niestety na nikogo. tak, wiem, nie głosując wspieram karakanów z PiSu, których nienawidzę, będą mnie kukle swędzieć i tak dalej, ale ja już po prostu #!$%@? na tych politykierów nie mam siły. nie widzę w polityce ludzi którzy nie są skończonymi debilami, obrzydliwymi populistami, wyrachowanymi cwaniakami i którzy walczą o jakąś ideę, z którą zgadzałbym się przynajmniej w 50%. nie,
@Antidotum119: @Janusz_Conway: ostatnio wiele osób zrezygnowało, ale nie dlatego, że "wyrosło" ale po prostu była oczywista propaganda rosyjska. Do tego szuryzm/foliarstwo przy Covidzie. I katotalibańskie pomysły.

Już nie da się przymykać oka jak wcześniej na jakieś odpały o hitlerze/zawsze się trochę gwałci, bo najważniejsza jest gospodarka i wolność. Bo za dużo tych wad. Widać, że te postulaty nie będą spełnione. Z gospodarki nic nie zrobili, a wejście do sejmu tylko
XD zaskakujące jest jak z wiekiem da się wyrosnąć z tego co jeszcze niedawno wydawało się prawdą objawioną xD


@Janusz_Conway: wiesz co, taka natura czlowieka chyba. Z wiekiem czlowiek staje sie bardziej sklonny do kompromisow, oddaje swoje idealy i wolnosc kosztem bezpieczenstwa bo ma rodzine, dzieci itd
@Nighthuntero wez wklej jakis pelny cytat dotyczacy religijnosci kucy, bo to co wklejasz to niczego nie dowodzi - jest kilka szczegółowych informacji, a nastepnie ogolnik "nie sa przesadnie religijni".