Wpis z mikrobloga

zaskakujące jest jak z wiekiem da się wyrosnąć z tego co jeszcze niedawno wydawało się prawdą objawioną xD


@Janusz_Conway: szkoda tylko, że wrasta się prosto w "p0lskie wahadełko"...
XD zaskakujące jest jak z wiekiem da się wyrosnąć z tego co jeszcze niedawno wydawało się prawdą objawioną


@Janusz_Conway: Ale to jest zupełnie normalne a nie "zaskakujące" - kończysz studia na Wyższej Szkole Gotowania na Gazie, nic konstruktywnego nie umiesz zrobić ze sobą i nagle dociera do ciebie prawda, że do końca życia będziesz pasożytem więc musisz przyłączyć się do bandy złodziei i kraść razem z sobie podobnymi niedojdami żeby nie
Ale to jest zupełnie normalne a nie "zaskakujące" - kończysz studia na Wyższej Szkole Gotowania na Gazie, nic konstruktywnego nie umiesz zrobić ze sobą i nagle dociera do ciebie prawda, że do końca życia będziesz pasożytem więc musisz przyłączyć się do bandy złodziei i kraść razem z sobie podobnymi niedojdami żeby nie zdechnąć. Wielu ludzi porzuca ideały bo ideały nie są dla wszystkich.

@Bartholomew: Bartolomeu ostro o kandydacie na prezydenta Konfederacji,
@Antidotum119: ci ludzie nie rozumieją, że można głosować na jakąś partię i jednocześnie nie być jej akolitą albo nawet ją krytykować. Oni mają umysł typowo binarny - jesteś całowicie za albo całkowicie przeciw, a jak jesteś za nimi to jesteś przeciw nam i absolutnie nic pomiędzy. Spektrum to dla nich taki stary komputer.

Pamiętam jak jakiś czas temu było wielkie poruszenie wśród wykopowych "wolnościowców", bo "neuropa" skrytykowała kogoś ze swoich szeregów
ci ludzie nie rozumieją, że można głosować na jakąś partię i jednocześnie nie być jej akolitą albo nawet ją krytykować. Oni mają umysł typowo binarny - jesteś całowicie za albo całkowicie przeciw, a jak jesteś za nimi to jesteś przeciw nam i absolutnie nic pomiędzy. Spektrum to dla nich taki stary komputer.


@aegypius: są "ci ludzie" i jest reszta która jest absolutnie niebinarna i dostrzega każdy z odcieni szarości, wiadomo XD
@Usmiech_Niebios: typie trzymaj się faktów, widzę że popieprzyli trochę populizmow, ale pytam czy zrobili cokolwiek w tym kierunku ponieważ nie mogę nic znaleźć a ty twierdzisz że to ważny dla ciebie temat i dlatego na nich głosujesz, zamiast podzielić się tym ty walisz brzydkie fikołki i starasz się mimo że nie zrozumiałeś prostego pytania pokazać jako jakieś wyżyny inteligencji.
Proste pytanie, zrobili cokolwiek w tym kierunku czy nie? Jakiś projekt ustawy
@Deska_o0: jakich faktów? Takich że jako jedyni zagłosowali przeciw tej ustawie/wstrzymali się? Trzymam się.
Rozumiem że dla ciebie liczy się skuteczność i głosujesz na PiS? Bo naprawdę nie wiem do czego zmierzasz, mieli przegłosować resztę Sejmu?
Może być też tak że nie umiesz wyszukać słowa "głosowanie" w znalezisku, więc o wyżynach inteligencji to ty nikogo nie pouczaj.
https://wykop.pl/link/6928191/dobromir-sosnierz-i-grzegorz-braun-w-obronie-praw-mezczyzn/komentarz/112843171/za-przyjeciem-noweli-wraz-z-kilkoma-zgloszonymi-podczas-prac-w-komisjach-poprawk
Proste pytanie, zrobili cokolwiek w tym kierunku czy nie? Jakiś projekt ustawy do którego nie jest potrzebny nawet jeden poseł? Nawet mentzen napisał swojego czasu ale zostały pousuwane kiedy okazało się że w projektach według niego ważnych dla gospodarki było chociażby oddanie decyzji o rozwodzie świeckim księdzu


@Usmiech_Niebios: oblężona twierdzą widzę mocno ale skoro uważasz mnie za piswca to powinieneś się płaszczyć jak to będą robili twoi idole po wyborach
@Deska_o0: no jeśli liczy się skuteczność to PiS był skuteczny, a 11 posłów nie, zapewne z racji ilości.
Więc albo trzymasz ze "zwycięzcami", albo się pytasz dlaczego nie ma zmian. Pomogę wyżynom intelektu - zapewne z racji ilości posłów.
Czekam tak 4 lata btw, trzęsę się i boje się cały czas, ale fakt że grożą tym ludzie nie umiejący kliknąć ctrl+f w wyszukiwarce mnie uspokaja ;)
@Usmiech_Niebios: liczy się praca której te obiboki się boją co widać choćby po programie. jesteś w stanie trzymać się faktów czy będziesz już tylko odpływał w swoje urojenia które nic z rzeczywistością nie mają wspólnego i odnosił się do nich jak do faktów?

ludzie nie umiejący kliknąć ctrl+f w wyszukiwarce


@Usmiech_Niebios: gdybyś miał że trzy szare komórki zorientowałbys się że można wchodzić na wykop nie tylko przez komputer, ale wtedy
w swoje urojenia które nic z rzeczywistością nie mają wspólnego


@Deska_o0: masz na myśli zalinkowane głosowanie którego nie umiesz znaleźć?

gdybyś miał że trzy szare komórki zorientowałbys się że można wchodzić na wykop nie tylko przez komputer

Zapewne, ale to nie znaczy że nie można znaleźć prostej informacji o tym kto jak głosował, jeszcze zamiast tego pytając "a co zrobili? A dlaczego?". Sprawa była głośna, do znalezienia w znalezisku, więc zamiast
masz na myśli zalinkowane głosowanie którego nie umiesz znaleźć?


@Usmiech_Niebios: głosowanie widzę ale co ono zmienia? Place im przecież za to xD
pisze o twoich urojeniach jak chociażby:

Rozumiem że dla ciebie liczy się skuteczność i głosujesz na PiS?

Sprawa była głośna, do znalezienia w znalezisku, więc zamiast pisać fakty dwa razy przeanalizuj sobie głosowanie


@Usmiech_Niebios: trzeci raz pytam, jak nie dotrze to poddaje się i żyj w swojej oblężonej
@Deska_o0: nie uczyli cię jak się konstruuje zdania złożone, co?
Jak jesteś nieusatysfakcjonowany to przestań im płacić.
Nie wiem też co konkretnie mieli zrobić poza sprzeciwem w postaci głosowania i wystąpieniem przed nim. Napisać nową ustawę, skoro tą poparli wszyscy poza nimi? XD To jest ten genialny plan?
Jak się dla ciebie liczy skuteczność to musisz głosować na PiS który dość skutecznie trzyma się u władzy, co poradzę ( ͠
Jak się dla ciebie liczy skuteczność to musisz głosować na PiS który dość skutecznie trzyma się u władzy, co poradzę ( ͠° °)


@Usmiech_Niebios: przestań po prostu odnosić się do swoich urojeń o co kilkukrotnie prosiłem, również kilkukrotnie pisałem że liczy się dla mnie praca z którą te obiboki nic wspólnego nie chcą mieć, zrobić swoje minimum a sekta i tak będzie ich bronić z pianą