Wpis z mikrobloga

Nie przepadam za Środą ale Polska jako państwo jest faktycznie antykobieca choćby przez to że dopuszcza do politykowania pana Janusza Korwina Mikke który miał ohydne wypowiedzi o kobietach. No i jednym z emitowanych przez polską TV społeczników jest Wojciech Cejrowski który publicznie poniżał i porównywał do dz*wki Maję Frykowską z Big Brothera.
Nie przepadam za Środą ale Polska jako państwo jest faktycznie antykobieca choćby przez to że dopuszcza do politykowania pana Janusza Korwina Mikke który miał ohydne wypowiedzi o kobietach. No i jednym z emitowanych przez polską TV społeczników jest Wojciech Cejrowski który publicznie poniżał i porównywał do dz*wki Maję Frykowską z Big Brothera.


@uprzejmyklerosceptycyzm: O hui, polska antykobieca według zielonki bo jakiś polityk albo podróżnik powiedział coś nie po linii kobiet. Polska
Nighthuntero - >Nie przepadam za Środą ale Polska jako państwo jest faktycznie antyko...

źródło: 46233178_1045836362264867_1580559286461792256_n

Pobierz
@PonuryBatyskaf: sroda po prostu wie ze zeby dostac wysoka rente trzeba obciac sobie obie nogi, obciecie jednej nogi da tylko to ze nie bedzie sie mialo nogi, obciecie obu nog jest juz powaznym kalectwem

nie mozna mowic ze w polsce da sie zyc bo wtedy to brzmi jakby nic sie nie dzialo, trzeba mowic ze nie ma sie nog i lezy sie na ulicy, moze wtedy sie znajdzie glupi ktory uwierzy
bo gdyby myślała inaczej to musiałaby przyznać przed sobą, że wszystkie jej porażki to tylko i wyłącznie jej wina


@BurzaGrzybStrusJaja: Ten sam problem, który mają przegrywy twierdzące że są samotni bo mają mniej niż 180 cm
@lexico: mężczyźni są od zarania dziejów przystosowani do pracy fizycznej i do rządzenia, dlatego mają robić dłużej, ciężej i oddawać życie za kraj, o co ci chodzi?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w pewnym momencie stwierdziła że Polska to państwo antykobiece.


@PonuryBatyskaf: W USA mówią że "USA to najbardziej rasistowski kraj na świecie" - stara zagrywka.

Im więcej dają, tym więcej krzyczysz że masz za mało.

Jak wiesz że dostaniesz kopa w dupę za #!$%@? głupot, to siedzisz cicho i coś tam #!$%@? o tolerancji i pokojowym współistnieniu.
bolszewkicka rosja też takie zagrywki robiła - Polska podpisała z nimi pokój w 1918, a
@lexico Według opinii wygłaszanych przez profusorkę w tym HP, praca w kopalni w XXI wieku nie stanowi żadnego problemu dla kobiety z uwagi na technologię xD Ponadto mówiła, że obowiązkowa służba powinna być tylko dla mężczyzn, bo wojna to rzecz wyłącznie męska. Jednakowoż wojsko zawodowe to co innego, bo tam są atrakcyjne ścieżki kariery :)
Niebywały dzban.
@PonuryBatyskaf: To jest radykal i generalnie imho oszust, ktory buduje na tym kariere. Nawet jakby nie bylo 1 mezczyzny w Polsce ten typ osoby, bedzie dalej powtarzal to samo. To jest przykre, ze tacy ludzie sa gdziekolwiek zapraszani, zamiast byc marginalizowanymi.
@PonuryBatyskaf: najgorsze w tym wszystkim, to jest to, ze znajda sie osoby, ktore beda takie persony wspierac i beda mialy takie same poglady (chociaz ja sam uwazam, ze kazdy z politykow lewicy, bedac zwyklym, szarym obywatelem, a nie poslem, nie popieralby w ogole takiej polityki). beda uwazac, ze prawda jest, iz nie ma zadnych cech, ktore moga wskazywac na plec, za najwazniejsze problemy w Polsce beda uwazac to, ze homoseksualisci nie
@PonuryBatyskaf: słuchałem tego i muszę przyznać, że Środa w zaskakująco wielu momentach mówiła całkiem do rzeczy. #niepopularnaopinia

Oczywiście wielu wypowiedzi trudno było słuchać, ale tego akurat się spodziewałem, za to nie spodziewałem się, że ta kobieta może mówić też z sensem. Nawet ten fragment o depresji wyjaśniła w miarę sensownie, dzięki czemu mogłem stwierdzić, że może i się nie zgadzam, ale rozumiem jej punkt widzenia. A spodziewałem się, że będzie po