Wpis z mikrobloga

Ale się szambo na dziewczynę wylało w komentarzach, tylko dlatego, że zrobiła to co uważała za słuszne i dla niej ważne. Że jak to tak, jak można sobie robić co się chce i posiadać wyższe wartości, takie jak wiara. Że lepiej tylko żreć, srać i pisać coś o ludziku na chmurcę, bo to takie zabawne jest. Ależ ci gimbo ateiści muszą mieć, puste i smutne życie. Ale nawet mi ich nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście były też komentarze, że spoko, gratulacje etc. i to z dużą ilością plusów, co przywraca trochę wiarę w ludzi.

@tesknilam_: Mirabelko!!! Rób w życiu to co czujesz i uważasz za wartościowe. Życzę Ci miłej soboty i nie zwracaj uwagi na idiotów w internecie ;) #wiara #katolicyzm #bekazwykopkow #bekazpodludzi #takaprawda
https://wykop.pl/wpis/70821027/wlasnie-ukonczylam-swoja-pierwsza-ekstremalna-drog
zenek-stefan1 - Ale się szambo na dziewczynę wylało w komentarzach, tylko dlatego,  ż...

źródło: Screenshot_20230325-203317

Pobierz
  • 142
O kolejny gimbo ateista się znalazł xD


@zenek-stefan1: Nie ma czegoś takiego jak gimboateizm. Oczywiście, że możemy na poważnie debatować nad istnieniem jednorożców czy świętego Mikołaja, tylko po co?

Ale z jednym masz rację - nie warto. Sytuacja analogiczna do ostatniej inby z JPII. Choćby w alternatywnej rzeczywistości naukowcy przedstawili OBIEKTYWNY dowód na brak istnienia boga, to reakcja byłaby taka sama jak z papieżem. Że to fałsz, że spisek komunistów/lewactwa/weźsobiewybieżkogo, albo
Nie wniosło to nic dobrego do świata


@SuperTimor435: Tego nie wiesz.

Gdyby ten czas został poświęcony na pomoc komuś, wtedy by tak było


@SuperTimor435: Tego równiesz nie wiesz, bo pomagając komuś można wyrządzić mu tak naprawdę krzywdę, umyślnie lub przez przypadek. Biorąc pod uwagę, kolejność zdarzeń, tło całej sytuacji, czynnik ludzi i krzywą nieprzewidywalności.

a nie na święte spacery


@SuperTimor435: Aha czyli nie moze chodzić na święte spacery? Zabraniasz
@djtartini1 nie mam żadnego monopolu na nic i nigdy tak nie twierdziłam, wyrażam swoją opinię, do tego chyba służy ten portal? Dla mnie po prostu sam fakt wiary w jakiegokolwiek Boga nie mieści się w kategorii wyższych wartości i nie mówię tego, żeby kogoś urazić, po prostu dziwi mnie to, że ktoś na serio może wiarę wrzucić w tę samą kategorię co dobro, sprawiedliwość czy wolność.
Zastanawiam się, czy osoby, które tak
@Takumi96: Plusik!
I to świadczy że jesteś normalnym człowiekiem i ateistą. A nie gimbo ateistą z wykopu. Który obrażając i wyśmiewając czyjeś uczucia religijne daje upyst swojej złości i frustracji i często bezradności. Klepiąc w mniędzyczasie do kucyków pony ( ͡° ͜ʖ ͡°)