Wpis z mikrobloga

Ale się szambo na dziewczynę wylało w komentarzach, tylko dlatego, że zrobiła to co uważała za słuszne i dla niej ważne. Że jak to tak, jak można sobie robić co się chce i posiadać wyższe wartości, takie jak wiara. Że lepiej tylko żreć, srać i pisać coś o ludziku na chmurcę, bo to takie zabawne jest. Ależ ci gimbo ateiści muszą mieć, puste i smutne życie. Ale nawet mi ich nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście były też komentarze, że spoko, gratulacje etc. i to z dużą ilością plusów, co przywraca trochę wiarę w ludzi.

@tesknilam_: Mirabelko!!! Rób w życiu to co czujesz i uważasz za wartościowe. Życzę Ci miłej soboty i nie zwracaj uwagi na idiotów w internecie ;) #wiara #katolicyzm #bekazwykopkow #bekazpodludzi #takaprawda
https://wykop.pl/wpis/70821027/wlasnie-ukonczylam-swoja-pierwsza-ekstremalna-drog
zenek-stefan1 - Ale się szambo na dziewczynę wylało w komentarzach, tylko dlatego,  ż...

źródło: Screenshot_20230325-203317

Pobierz
  • 142
Choćby w alternatywnej rzeczywistości naukowcy przedstawili OBIEKTYWNY dowód na brak istnienia boga, to reakcja byłaby taka sama jak z papieżem. Że to fałsz, że spisek komunistów/lewactwa/weźsobiewybieżkogo, albo że to sam diabeł ich kusi, czy tam jezus wystawia na próbę. Wielu ludzi zabrnęło z wiarą tak daleko, że nie ma z tego powrotu bo gdyby ją odrzucili, to wywaliliby cały fundament swojej tożsamości.


@stanleymorison Równie dobrze można założyć alternatywną rzeczywistość, w której naukowcy
@zenek-stefan1: właśnie to byku, ja mogę nie wierzyć, ale nigdy nie palne głupiego tekstu i nie będę obrażał drugiego człowieka, w woju były marszobiegi na orientacje w terenie na 140 mniej więcej, zależy gdzie rozbili obóz. Nie obrażajcie nikogo za to w co ufa, jaką religię wyznaje, lub nie wyznaje jej wcale
@zenek-stefan1: czego się spodziewasz, wykop to najbardziej toksyczna i żałosna społeczność w Polskim internecie. Wąskie horyzonty, przekonanie o własnej racji i próba ciągnięcia na swój poziom każdego, kto ma czelność żyć inaczej. Najlepiej wchodzić tu tylko od czasu do czasu poczytać jakieś newsy i tyle. Po tym jak Biauek zamienił portal na nową wersję, to już w ogóle poziom spadł do zera.
Mnie tylko śmieszy w wierzących jedna rzecz. Że nie mają za przeproszeniem jaj, żeby złapać się z życiem za bary, tylko muszą cały jego ciężar przenosić na zmyślonego przyjaciela.


@stanleymorison: Czy Ty właśnie sprowadziłeś sens wiary do przeniesienia ciężaru życia na zmyślonego przyjaciela?

https://www.youtube.com/watch?v=7dfTn33IiZw&t= - polecam jeśli ktoś chce się zagłębić w temat i lepiej zrozumieć Biblię i jej opowieści. Bo sprowadzanie tego wszystkiego do takiego banału jak wyżej kolega zrobił
@nightrain: Ja nikogo nie obrażam, tylko wyśmiewam gimbo ateizm polegający na celowym szydzeniu z czyichś wartości. Ja wiem o tym że normalny ateista nie obraża ludzi wierzących i na odwrót. Tylko nie wiem co maja do tego marsze w wojsku na orientację
@zenek-stefan1: to że mają więcej niż 40 kilometrów, to taka dygresja była, nie śmieję się z żadnej religii, niech wszyscy sobie wierzą w co chcą i tyle, byłem w tamtym roku na czymś takim, też po lesie i w nocy, jakoś utraciłem wiarę we wszystko, ale szanuje takie rzeczy i nie uważam by się z tego śmiać, jedni mają swoją wielką pielgrzymkę do Mekki, inni takie ekstremalne drogi krzyżowe. Każdą religię
@zenek-stefan1: Elo, dopóki ktoś swoją wiarą nie wchodzi z buciorami w moje życie to niech robi sobie co chce. Hejtowanie za to, że takie zdjęcie ktoś sobie wrzucił na mirko to niezły top kek. Co w tym złego?

Jakby ziomeczki wrzucili zdjęcie, że trzymają się za łapki pod pierzyną to miałbym do tego taki sam stosunek, z tym, że w tym przypadku nie wiedziałem, że takie drogi krzyżowe wgl są. Ot
Nie wiem, choć domyślam się, że to dlatego, iż nasza władza do spółki z klerem chce wciskać dzieciom wszędzie katechezę, rekolekcję, JP II itp.


@Lambo994: no tak, czyli neurotyczni ateiści zjechali dziewczynę bo kler jest taki czy owaki. Dobrze że jej nie zgwałcili dla równowagi, bo "kościół usprawiedliwia gwałty na dzieciach".

Nie ma czegoś takiego jak gimboateizm. Oczywiście, że możemy na poważnie debatować nad istnieniem jednorożców czy świętego Mikołaja, tylko po
@zenek-stefan1: te same neuropki zaraz będą krzyczeć żeby dać więcej luzu muslimom w Polsce podczas ramadanu.

Na zachodzie już tak jest od lat. Polacy zapieprzają, a musimy dostają ekstra przerwy na "modlitwę" i dlatego że biedni nie jedzą cały dzień i są słabi.

Srają na chrześcijan dzięki którym powstała cała zachodnia cywilizacja, jednocześnie promując kolejną zbrodniczą religię tylko dlatego że więcej brązowych ja wyznaje.