Wpis z mikrobloga

Ale się szambo na dziewczynę wylało w komentarzach, tylko dlatego, że zrobiła to co uważała za słuszne i dla niej ważne. Że jak to tak, jak można sobie robić co się chce i posiadać wyższe wartości, takie jak wiara. Że lepiej tylko żreć, srać i pisać coś o ludziku na chmurcę, bo to takie zabawne jest. Ależ ci gimbo ateiści muszą mieć, puste i smutne życie. Ale nawet mi ich nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście były też komentarze, że spoko, gratulacje etc. i to z dużą ilością plusów, co przywraca trochę wiarę w ludzi.

@tesknilam_: Mirabelko!!! Rób w życiu to co czujesz i uważasz za wartościowe. Życzę Ci miłej soboty i nie zwracaj uwagi na idiotów w internecie ;) #wiara #katolicyzm #bekazwykopkow #bekazpodludzi #takaprawda
https://wykop.pl/wpis/70821027/wlasnie-ukonczylam-swoja-pierwsza-ekstremalna-drog
zenek-stefan1 - Ale się szambo na dziewczynę wylało w komentarzach, tylko dlatego,  ż...

źródło: Screenshot_20230325-203317

Pobierz
  • 142
@zenek-stefan1: Ja chodzilem kilka lat z rzedu na pielgrzymki bedac stuprocentowym ateistą, uwielbiałem wędrówkę okraszoną pomocą innym uczestnikom gdzie jednocześnie nikt nie narzucał mi własnych wartości religijnych tylko wspólnie maszerował i dzielił przygodę. Wspominam to mega dobrze mimo, że całość można by złośliwie określić zlotem fanów pana boga.
Einstain był agnostykiem


@zenek-stefan1: czy on nie zyl w czasach kiedy niewierzących zabijano xd?

Fajna wiara skoro obrażacie ludzi gimboateistami i było zabijane żeby zdobyć wiernych.

Gdyby ktoś teraz zabijał wszystkich wierzących i zostawiał ateistów to nagle by się znaleźli sami niewierzący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słowo "wartości" powoli przestaje mieć jakąkolwiek wartość, odmieniane przez wszystkie przypadki przez polityków i ich marionetki
@zenek-stefan1 nie wierzę i nie do końca rozumiem osoby wierzące
ALE
jako osoba kulturalna nie #!$%@? się komuś z nieuprzejmymi komentarzami na temat czyjejś wiary, tak samo jak oczekuje uszanowania tego, że ja nie wierzę w boga.
Jeśli ze znajomymi rozmawiamy o poglądach, to jak ktoś pyta, to usłyszy moją opinię.
Nikt nie pyta - to się nie #!$%@?.
@zenek-stefan1: Znajomy jest takim bardziej katolikiem. Jak w piątek chciał zjeść na mieście to jak się pytał czy mają coś bez mięsa bo piątek to patrzyli jak na głupka. Od dłuższego czasu się pyta w piątek o dania wegetariańskie i nagle nie ma żadnego problemu.