Wpis z mikrobloga

86 042 + 76 + 18 + 33 = 86 169

Pomyślałem sobie piątkowego poranka, ze fajnie byłoby pozwiedzać dokładniej okolice swoje. No to może skoro ostatnio do tej stravy rzeczy wrzucam to #kwadraty obejrzę. Nowe trasy znajdę, fajnie będzie.
Pora roku fantastyczna, nie za ciepło, nie za zimno. Pierwsze powiewy wiosny, świeżutka zieleń. Nocą i tak pusto na drogach a przed weekendem to już w ogóle, idealne warunki na leniwe kręcenie. Narysowałem sobie w Komoocie setunię i do boju.

W okolicach północy niosłem przez ponad kilometr rower po jakimś bagnie serwisową drogą wzdłuż kolei. Błoto po kostki, ślisko a jak w końcu dotarłem do zakrętu to się okazało "przerzuć rower przez tory a potem przez zwalone drzewa na ścieżce grzybiarzy. Jak już wyjedziesz z tego lasu to za zapomnianym przez boga i XXI wiek osiedlem #!$%@? się do rzeki.
Kilkanaście kilometrów wcześniej ześlizgiwując się po błocie w środku lasu znalazłem most. Taki poniemiecki. ani kawałka drogi z żądnej strony, ale za to z zapachem czegoś zdechniętego i wiatrem gwiżdzącym przez tunel. Jak jestem zahartowany w nocnych wypadach między drzewa tak lekki niepokój po krzyżu przejechał.
Czy to taka norma w tej zabawie, czy szczęście nowicjusza? XD

Fajne te kwadraty. Would do again.

Total explorer tiles 192
Max cluster size 70
Max square size 7 x 7

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Falquan - 86 042 + 76 + 18 + 33 = 86 169

Pomyślałem sobie piątkowego poranka, ze faj...
źródło: photo_5832565356496010420_x
  • 4
@Falquan: to zależy jak poprowadzisz trasę. Po tym, jak wytyczyłem 2km trasy po drodze, która okazała się rowem melioracyjnym, wspomagam się zdjęciami satelitarnymi i global heatmap na stravie. Pomaga to wyeliminować sporo ujebów, jednak bawiąc się w kwadraty prędzej czy później będziesz musiał brodzić w bagnie albo krzakach pełnych kleszczy.