Wpis z mikrobloga

Mirasy nie wiem co robić dalej. Mam od #!$%@? tłuszczu na brzuchu i mimo tego że jem prawie 2.5g białka na kg masy ciała spadło mi z łapy 2 cm. Robię ciężkie treningi split a i tak mam spadki. Nie wiem co dalej, zrobić refeed na bilansie dodatnim czy lecieć dalej z redukcja? Klata+ brzuch mocno zalana, łapy nie ma. Wyglądam #!$%@?.
Jem 2500kcal dziennie 2.5g białka, 1g tłuszczu, reszta węgle. Może tłuszcz ograniczyć na rzecz węglowodanów?

Miałem ogólnie johe wrzucać od tego tygodnia, bo nie widzę po sobie wizialnie żeby leciało ale jak dziś stanąłem na wagę to szok. 1.7kg w dół

#silownia #mikrokoksy
madap24488 - Mirasy nie wiem co robić dalej. Mam od #!$%@? tłuszczu na brzuchu i mimo...

źródło: temp_file.png4195581515581757709

Pobierz
  • 14
Dobra trochę zmniejsze cardio i dorzucę johe od przyszłego tygodnia i będę obserwował co się będzie działo


@madap24488: a co ma się dziać? Będziesz tracił wage wolniej niż robiąc cardio.
@pokey może więcej mięśnia zostanie?
1.7kg w tydzień na tym etapie to chyba bardzo dużo. Zwłaszcza że wcześniej schodziłem ok 1kg na tydzień, raz 0.4. I zauważyłem że zawsze z brzucha schodziło a teraz brzuch stoi w miejscu a z łapy spadło.
może więcej mięśnia zostanie?


@madap24488: katabolizmem to się martw jak będziesz schodził poniżej 10% bf. Teraz masz mnóstwo tłuszczu na sobie, więc po co organizm ma czerpac energie z duzo trudniej dostepnego źródła?
@Catmmando @pokey @chaczapuri @shik0f
No Pany powiem wam coś. Dalej cisne i szczerze mialem wątpliwości w tą redukcję bo po sobie nic nie widziałem oprócz spadków mięśni od jakichś 2 tygodni, natomiast wymiary nie klamia. W tym tygodniu wagowo bez Zmian ALE.
Przybyło mi 1cm w łapie. Jak to jest w ogóle możliwe skoro jestem na deficycie i nic nie zmieniłem w jadłospisie??
Reszta pomiarów talia - 1cm, brzuch - 1cm, biodra
madap24488 - @Catmmando  @pokey  @chaczapuri  @shik0f
No Pany powiem wam coś. Dalej c...

źródło: temp_file.png4181205457084408586

Pobierz