Wpis z mikrobloga

Ta rezygnacja z infinity scrolla to najlepsza rzecz ever. Kiedyś przeglądało sie wykopowe bagienko i niewiadomo kiedy czas uciekał, „jeszcze jeden post”. A teraz jak dochodzę do „następna” i mam kliknąć, wszystko przeładować, jeszcze wiem, ze cześć kolejnych postów to będą te które spadły z pierwszej strony to mózg łapie oddech, reflektuje sie po co ja tu jestem i mogę sie uwolnić xD

#wykop #nowywykop #wykop20
  • 14
@gluptak mordo, pod kątem zarządzania, marketingu i bycia poważna firma, to wykop jest prowadzony bez ludzki ekwiwalent spuszczonych kondomów w kiblu. Myślisz, że oni robią jakieś marketingowe analizy zachowania użytkowników i dostosowują pod to serwis? Jest główna, jest 7 różnych miejsc na reklamę, jest mirkoblog i hulaj dusza, pora na csa
@Gluptaki: Białek jest miszczem technologii. To taki nasz Bill Gej. Zastał wykop normalny, a zostawił gówniany. Ale okularki założy, wywiad zrobi, przejedzie się nowym, lizingowanym gówienkiem. Rzuci frazesem, czasami nauczy się dwóch słów po łacinie, żeby zabłysnąć. On robi prodżekt, w nju tajm.