Wpis z mikrobloga

Podsumowanie spotkania po miesiącu przerwy
Myślałem że przez ten miesiąc całkowicie straci mną zainteresowanie ale jednak nie, gdy wróciła z Ukrainy spotkaliśmy się, wyszliśmy na spacer, siedzieliśmy kilka godzin w parku, trochę się poprzytulaliśmy i dużo rozmawialiśmy. Bałem się dać jej całusa czy coś chociaż mam wrażenie że chciała abym tak zrobił bo sama często inicjowała dotyk. Zaczęła mi po tym spotkaniu też częściej odpisywać i bardziej normalnymi wiadomościami a nie tak lakonicznie jak pisałem we wcześniejszych wpisach. Minus to że mieliśmy się spotkać w tygodniu ale dużo rzeczy jej wypadło i znowu wyjdzie tydzień przerwy i nie wiem czy jak tak będzie to na dłuższą metę nie będzie mnie to irytować, ale z drugiej strony i tak nie mam nikogo innego a tak chociaż wbijam sobie expa. Poza tym podoba mi się ona bardzo, ja też mam wrażenie że się jej podobam ale tylko jak się spotykamy na żywo bo jak piszemy przez internet to mam mieszane odczucia i nie wiem z czego to wynika.
#przegryw #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #feels
super_przegryw95 - Podsumowanie spotkania po miesiącu przerwy
Myślałem że przez ten m...

źródło: 09ea9b279f4c8a828d2c6b126e75dd7c16a1647c21cc070ba2e3b60bc9625d23

Pobierz
  • 9
@fajny_kapelusz: Nie wiem jak to zrobić, w sensie kiedy? Jak wyczuć ten moment?
Jeszcze teraz wyjeżdża na pół roku do Grecji i pewnie w tym tygodniu zobaczę ją ostatni raz, muszę z nią pogadać jak to będzie wyglądać czy chce abym na nią czekał te pół roku czy ona też będzie czekać, czy będzie sobie tam szukać kogoś innego czy nie i tak dalej eh ( ͡° ʖ̯ ͡