Wpis z mikrobloga

@iMarek22: Zwróć uwagę jak się zakłada sztycę z tej ramie. Oraz te dwie opinie.

The good bits: the frame arrived well packaged and the paint finish is good. Also the internal finish is very nice which helps cable routing. The bad bits: the bottom bracket shells have not been 'faced'. The threads appear to be in line but the face of the drive-side shell was over 0.5mm out of true (the
@4x80: a co ja napisalem? xD

przepłacać x zł za to że rama jest w Polsce a nie w Chinach to średni interes

To jest dokładnie ta sama rama(T1000) co w linku w poście, malowania i loga sie dogadujesz ze sklepem, na zdjeciach nie moze byc loga bo zdejmuja aukcje xD
Narazie licze koszty ile by mnie wszystko wyniosło, a co do opinii to wiadomo ze żaden produkt jakiejkolwiek firmy nigdy
@4x80: model moze inny(material ten sam), ale tez z Chin :) Zauwaz ze nigdzie nie ma wzmianki ze jest to oryginalna rama canyona, mam tylko nadzieje ze nie myslisz ze to legitna rama canyona xD
a co do opinii to wiadomo ze żaden produkt jakiejkolwiek firmy nigdy nie będzie w 100% wolny od wad,

@iMarek22: ale z dystrybucji europejskiej będzie spełniał jakiekolwiek normy produkcji, a nie firma ramy Shenzen Bike Frames Co. Ltd., temat chińskich ram jest ciekawy, bo sam szukałem kiedyś, ale dobra rama chińska to też koszt około 1000 euro, a jak już mam tyle wydać, to wolę dorzucić trochę kasy i mieć coś
ale z dystrybucji europejskiej będzie spełniał jakiekolwiek normy produkcji


@veracholera: w sumie racja, ale jakbym kupowal cos normalnej firmy to pewnie caly rower by sie zamknal w okolicach 15k, a jakbym sprzedał swój to myślałem o łącznej kwocie około 10k xD Ale w sumie z drugiej strony mam teraz chińskie koła(elite wheels) i śmigają perfekcyjnie, bede jeszcze szukal i zbieral informacje, jak wyjdzie ze kupie z chin to Ciebie zawolam jak
@iMarek22: Ale typie, czaisz że takie Elite Wheels to w miarę sprawdzona firma, a rama z linku to jakiś noname? Jest chiński karbon i chiński karbon, tylko porządny chiński karbon nie będzie tak tani.
Poza tym po cłach i opłatach, które Ci dowalą i tak Cię wyjdzie jak za ramę z EU, tylko tak byś miał gwarancję i jakąś kontrolę jakości. No i jeszcze się dowiedz o dostępność części zamiennych.